SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
właśnie przeczytałem ten wywiad... Co ten Mamed odp*****la!? On się do Bispinga porównuje!? Bisping od lat na pozycje w UFC pracuje a ten k***a sobie myśli, że pokonał 4 emerytów szybko i efektownie to dadzą mu 500k za walkę i od razu może TE!? Ja j**ie... Wiadomo, że pośrednio to wina K&L ale jeśli Mamed zostanie w KSW to mam go w dupie i jego walk już nie oglądam, bo w KSW mnie j**ią..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Bisping najbardziej znany angol w świece MMA, koleś ktory uczestniczył w TUFie itd itp
A kim jest Khalidov - maskotką KSW, jakiejś tam organizacji w PL
Oczywiscie nie umniejszam jego umiejetnosciom, mam na mysli popularnosc

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Niby w jakich rankingach Mamed jest wyżej od Bispinga?
Sam se ułożył czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 668
moim zdaniem te negocjacje to tylko dla picu, żeby troche uspokoić nacisk na temat Mameda w UFC. Kawulski, Lewandowski i Khalidov mają już wizję na przyszłość i raczej nie jest ona związana z UFC. może jak się ta cała fascynacja Khalidovem w Polsce skończy albo trochę przycichnie, to wtedy.
Teraz wszyscy trzej mają za dużo do stracenia, a Khalidov chyba przekłada pieniądze nad ambicje.
Takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Miales Mamed zloty rog...

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Niewykorzystane okazje się mszczą. Jak zostanie w KSW to w końcu, któryś z importu mu zasadzi KO i będzie koniec hypeu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Jak Mamed byl u Wojewodzkiego nie tak dawno zreszta,to przyznal sie,ze nie chce isc do UFC z tego wzgledu,ze chce budowac MMA w Polsce,a jak pojedzie tam,to co tu zostanie? Cos czuje,ze to tylko taka gra medialna,niestety straci w moich oczach jesli nie pojdzie do UFC.Choc i tak uwazam,ze duzo tam nie zwojuje.Zreszta Kompromitacja Sztuk Walk za duzo ma do stracenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Można by napisać kilkustronicowy elaborat mówiący o tym, dlaczego Mamed powinien pójść do UFC. Można by również przeciwstawić temu jedno słowo, które zatrzyma go w "kej es dablju". Jak nietrudno się domyślić, tym słowem są "pieniądze". Pieniądze są silniejsze od jakichkolwiek ambicji i nie można mieć do Khalidova większych o to pretensji. Facet chce się zabezpieczyć na przyszłość, a KSW mu to oferuje. W UFC niczego nie może być pewnym. Po ewentualnej kompromitacji w UFC nie byłoby już tak łatwo o dobry kontakt z KSW, jak obecnie. Wracałby syn marnotrawny, który musiałby przyjąć warunki K&L, bo w przeciwnym razie czekałaby na niego emerytura.

Osobiście wolałbym mieć dwa mieszkania, samochód i oszczędności na lokatach, niż zdjęcie z walki w UFC na półce, które ewentualnie mógłbym sprzedać za 1000 zł na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Ashardon
Wracałby syn marnotrawny, który musiałby przyjąć warunki K&L, bo w przeciwnym razie czekałaby na niego emerytura.



ten pan bylby innego zdania



Zmieniony przez - spoko_ziomal w dniu 2012-05-25 21:19:54

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Panowie, gdize ten wywiad, ze mamed sie porownuje do Bisp[inga? Tez chce sie posmiac...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium