SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
po tych wszystkich wywiadach wnioskować mozna że nie zobaczymy Mameda w UFC.. szkoda... wydaje mi się ze to był jednak jakis dziwny marketingowy zabieg...(imo nie potrzebny) bo kazdy czlowiek interesujący sie mma oglada gale ufc po ktorych oficjalnie przedstawiane sa wynagrodzenia zawodnikow... wiec Mamed musiałby być kretynem mysląc ze dostanie na starcie chociażby 50tys$.. Wiec cala ta gadanina to zwykly cyrk KSW -teraz dopiero to do mnie dotarło... ten caly wywiad z Martinem to tez jeden wielki pic..że niby to Mamed kreci itd. szkoda ale wychodzi na to ze tak jest. Bo jesli gosc naprawde miałby ambicje to zawalczyłby w ufc nawet za darmo i nawet jakby przegrał to ksw musiałoby go przyjąć z powrotem bo i tak byłby najlepszy w Polsce.. żałosne te szopki naprawde..

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Zaproponowało mu UFC 20+20 tys. dolców? Równa się 136 tysięcy złotych. W razie poddania, nokautu lub walki wieczoru (wysoce prawdopodobne w przypadku Mameda) to jest np. 70000 dolców co równa się 238 tysięcy złotych...

I to są według niego złe warunki i zły kontrakt? Ja mogę być przy nim nikim, karaluchem i pisanie postów na forum w porównaniu do tego kim jest Mamed to żal, ale jeśli odrzuci całkiem takie oferty i skłamał publicznie tylko dlatego, żeby nakręcić oglądalność przed KSW 20 to przestaje być jego fanem w chvj

Tyle ode mnie, jeśli to czytasz to masz teraz jednego fana mniej.



Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-28 20:01:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nic nie znaczy. Lombard jest 6, ale nie dlatego będzie miał wpływy z PPV
Już nawet sam fakt, że p******ą o Tobie na forum UG jest ważniejszy niż ten cały ranking.
Przykład McCorkle - porównajmy go z Damianem G ( który notabene też jest wg. tej strony top 20). - jak się patrzy na jego poziom to nie dorasta Grabowskiemu do pięt, ale smarował pół roku jakieś pierdoły i go w końcu wzięli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ale się wnerwiłem, aż mnie brzuch rozbolał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
I pewnie kolo 20k zaproponowali. Ale Mamedowi się marzą większe pieniążki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
To jest najgorsze, nie rozwój , nie ambicja, tylko pogoń za hajsem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja tego trochę nie rozumiem , to co Mamed ostatnio obił typa z rekordem w UFC 0 wygranych 3 porażki i uważa że jest dla nich takim wielkim nabytkiem i gwiazdą - przecież to mądry gość , przynajmniej tak uważałem /uważam wciąż . WIĘC ? Dla niego to małe pieniądze , przecież sama szansa w UFC dla zawodnika MMA to marzenie i ogromna szansa zapisania się w kartach historii tego sportu .

nie wyżywi za te pieniądze rodziny ? OCB tutaj coś tutaj K&L chyba zakręcili temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2696
Powiedzą przeciętnym Kowalskim że UFC go nie doceniło ci w to uwierzą i dalej będą oglądać on ciągle tu będzie mega gwiazdą a te dwa pedzie postarają się aby nikt ich pupilowi kuku nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
j**ać to całe ksw , kawula , lewala i ich wszystkich polecam ostatni wywiad z Kitą pięknie to wszystko określił tu nikomu ! nie zależy na dobru sportu, fanach, ambicjach, tylko hajsie, napchanie hajsu dla kawula i lewala do kiermany. Oczywiście poniekąd o to w tym chodzi ale są też jakieś ambicje, marzenia , rywalizacji z najlepszymi... ehhh a co mnie to zreszta

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Zawsze mnie bawi to jak Ci "znafcy MMA przez pryzmat KSW" ubóstwiają Mameda, bo taki dobry, mistrz nad mistrze, taki skromny, spoko chłop etc. a ja zawsze im powtarzam, niech spróbuje się za oceanem to się okaże czy taki skromny mistrz z niego. Przez takie akcje jak ta traci prawdziwych fanów, no ale jakby co to na ksw te mroczki i cichopki przyjdą a Mamed z K&L będą zadowoleni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium