SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74156

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Hehe wszyscy chyba tacy wk***ieni na mameda ,bo chcą już wyjeżdżać z PL a tu taki Mamed trzepie po 200 kafli za walkę i się nawet nie poci.A Hameryka bogata płaci tyle co zarabia tam jakiś przeciętniak w azbeście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
te dwa d****e załatwiają mu najch**owszą ofere byle by nie odszedł z ksw to nie ma sie co dziwic ze jest rozczarowany

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Też myślę ,że z lepszym menago dało by się wyciągnąć więcej ale nic się nie poradzi na to :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
80 tysięcy $ za debiut!? Hahahahahaha <- tak to skomentuje, bo albo ten gość ma zrytą banię albo uważa się za czołówkę i wielką gwiazdę światową... W sumie jedno nie wyklucza drugiego Ci co nie bronili Mameda chyba w tej chwili powinni odpuścić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Let him stay in Poland and fight if he doesn't like the money offer. Nobody knows who he is anyway and the UFC will be just fine without him."
Ten komentarz to idealne podsumowanie tego tematu i tego zawodnika.
Sorry za double ale nie mogłem edytować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
jakies konkrety?

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No Zuffa mogłaby zbankrutować po tym przecież to jest ''Premier League'' MMA .Jeśli 20k/20k to jest na 2 walki to powinien to brać jak najszybciej ,jeśli na więcej to nie ma takiej opcjii.40/40 spokojnie mógłby dostać patrząc ,że Hector ma 70k + PPV %.Jest takie ryzyko ,że dostanie Palharesa coś pójdzie nie tak i 20/20 to sobie w dupe będzie mógł wsadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Wiem ,że wolicie nudnych zapasiorów jak fitch dostających po 50 za wyjście mimo ,że danka go nie lubi to i tak ma te 50k....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiktor902
...40k dolarów to nie jest za darmo... Jak mu mało, niech sp*****la.
Kto mu daje te 40k dolarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Jeśli na prawdę dostał ofertę 20k/20k USD to mysle, ze to dobra oferta. Zatem jesli Mamed chce sie po prostu sprawdzic w UFC to powinien isc. Jesli jednak chce po prostu zarabiac pieniadze i byc szczesliwy w Polsce ze swoja rodzina to niech wybiera KSW. Nie rozumiem po co ludzie sie tak denerwuja, byc moze dlatego, ze sa malolatami. Ja na miejscu Mameda wybieram KSW za 100k PLN i mam lzejsza prace niz w UFC, ktora pozwala mi i mojej rodzinie zyc na przyzwoitym poziomie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium