SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
wole przeznaczyc pieniadze dla dzieci z choroba nowotworowa niz z wlasnej kieszeni fundowac Mamedowi ogromny awans sportowy i walki w UFC

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
A Santiago ile dostał za pierwszą walkę? On był ostatnim który wygrał z Mamedem. Pewnie dostał taką ofertę mniej więcej jaką miał Jorge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
36k dostał za samo wyjście.Kamil przecież wiemy trąbisz o tym wszędzie nie musisz tu pisać.Hehe po 1 zł jakby się złożyło 100k ludzi :D.

Zmieniony przez - xper w dniu 2012-05-29 18:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 18 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10856
Aoox
Pomysl ze zbiorka pieniedzy uwazam za swietny!
Wszysycy by o tym uslsyzeli, temat moglby pojsc w media i wtedy Mamed nie mialby wyboru

Tylko zorganizowanie takiej zbiorki to nie taka prosta sprawa.
PS. Tez dorzuce pare €


Dokladnie tak! Wiec jak cos to hajs w pogotowiu bo Mamed jest juz prawie gotowy na UFC ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
Kita nie powiedział nic nowego i odkrywczego.Każdy w miare kumaty oglądacz gal mma powinien zdawać sobie z tego sprawę. Mnie ciekawi co innego-za ile Kita walczył by teraz w KSW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Jak patrze na wypłaty po ostatnim UFC to nie wiem na co Mamed liczy
Ze dostanie tyle co Junior albo Mir, bo wczesniej obił kilku emerytów w Polsce
A z ta zbiórka na mameda to dajcie spokój...Jak nie macie swoich rodzin to idzcie do sklepu na zakupy albo na piwo zamiast robic zrzutke na araba który robi wszystkich w ch**a jakimis wywiadami...
Co do Kity to ciekawe czy dostal propozycje z Bellatora skoro tak odwaznie mowi o walkach w US and A

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2012-05-29 18:52:03

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jedyny sensowny przeciwnik z MW dla Mameda na KSW 20 poza UFC to Shelmenko.Rubber match z Santiago byłby dobry,Patrick cote 4 wygrane z rzędu przegrywał troche w UFC ale też z takimi zawodnikami jak Anderson i Ortiz.Chociaż stawiam na Mayhema.Mamed go zgwałci i będzie hype...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185
Mayhem juz emeryturka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Powiedział ,że kończy na TERAZ.ODp kaska i będzie walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11185
No tak jesli mamed zostanie w KSW co jest niemal pewno to taka walka w wypadku wygranej mameda w jakims ladnym stylu pokazalaby, ze w UFC moglby powalczyc ale znowu zydek bedzie pi3przyl, ze za malo kasy wiec i tak stracilem do niego sympatie już po tym co odwala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium