SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Horn to byłaby miazga, ale niestety kilka innych walk też by było, a panowie K&L uparcie zamiast tego uskuteczniają dość dziwne zestawienia.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Może oni są tak genialni, że my tego zrozumieć nie potrafimy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Ja bym Mameda zestawił z Rumble lub Yvelem w sumie jak nie ma przeciwników w MW to niech zawalczy w LHW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
@TezAndrzej
"Horn to byłaby miazga, ale niestety kilka innych walk też by było, a panowie K&L uparcie zamiast tego uskuteczniają dość dziwne zestawienia." Dokładnie! Horn to jest legenda MMA która jest cały czas w miarę dobrej formie, jezeli nie Hector to on jak najbardziej,poza tym ma na rozkładzie m.i.n. Sonnena a i rekord też do pozazdroszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970


Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No dalej 20k mało.

Mówi, że nie pojechał do USA, bo jak przyjechał to oni na drugi dzień wyjeżdżali. Troszkę mnie to dziwi, miał dzień czasu a jako zawodnik MMA powinien jak najbardziej chcieć skorzystać z okazji do trenowania w stanach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Petro
Nie trolluj!

Mamed jest żałosny jak oglądałem ten wywiad to miałem taką bekę z niego chłopak już sie pogubił w tym, że aż mu głupio chyba. Gada tak, że aż się tego słuchać nie chce i jeszcze swoimi gadkami namawia żeby mu kibicować... W KSW!? haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Dajcie Mamedowi spokoj, jego zycie, on sam wie co jest dla niego najlepsze.

Fakt, ze zyebal wyglaszajac publicznie chec walki w UFC, przez co narobił fanom smaka, mogl sobie po cichu prowadzic negocjacje, no ale kvrwa bez przesady.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Ja tam mu się nie dziwię. Pievdolicie że jest łasy na kasę a nie na rozwój sportowy a przemyślcie jedną kwestię; myślicie że za co on będzie żył za 10-15 lat? Tylko i wyłącznie za to co ugra prze lata zawodniczej kariery. Tak jak powiedział w wywiadzie " nie mam już 20 lat" Ma teraz polecieć na 20+20 w ufc, podpisze kontrakt, a równie dobrze może okazać się że w przeciągu dwóch lat zawalczy tylko 2 razy (np przez kontuzje) i 2 razy przegra. Decydując się na stany Mamed straci większość sponsorów bo ci, by być reklamowani przez Mameda muszą płacić do kasy UFC horrendalne kwoty. Więc na dobrą sprawę Mamed przy takim biegu wydarzeń g**** by zarobił. Był na rocksach chyba taki artykuł, plusy i minusy przejścia do ufc. Polecam przeczytać a później pisać takie hvjowiny bo każdy tu liczy że mamed zawalczyłby 3 razy w ciągu pół roku i w każdą walkę wygrałby z nagrodą wieczoru co dałoby mu 500k$.
Proponuję trochę rozeznać się w sprawie i pomyśleć zanim zmiesza się kogoś z błotem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Najgorsze jest to ,że ten kontrakt jest na 6 walk i po każdej może wylecieć pamiętajmy ,że z tych 20/20 wyciągane są podatki dodajmy do tego ,że to MAMED musi opłacić swój np. obóż jeśli chciałby trenować w USA+dieta odpowiednia to też nie mało i jeszcze suplementacja.

Przykładowo Lombard ma 75k $ + bonus PPV i kontrakt tylko na 3 walki.

Oczywiście ,że Mamed nie może liczyć na taką kwotę ,ale Lombard dostał taką ofertę gdyż Bellator nie mógł przebić oferty UFC, bo nie sprzedają PPV.
Podobno też w UFC dostaję się jakieś bonusy ''pod stołem'' wypowiadał się o tym McCorkle ,który zgarniał w sumie po 50k $
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium