SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2178
Moim zdaniem to dobra oferta, Mamed przecież nikogo znaczącego w dzisiejszych świecie mma nie pokonał więc nie wiem na co liczy.
Zostanie w KSW i będzie nadal obijał weteranów UFC i będzie bohaterem.

Ulice dobrze znasz bo na macie dobrze śmigasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Może dobra by była gdyby to było 20/20 na czysto bez podatków.Dodatkowo Mamed mówił ,że chce udać się do jakiegoś campu w USA na jakiś czas więc może jeszcze niech dopłaci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
właśnie, jakieś konkrety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no to juz bez przesady raczej,zeby mu dorzucali pieniadze,bo on chce jezdzic na campy w Stanach co to ich obchodzi niby? JDS ponoc prosil,zeby dali mu 5 tysiecy wiecej,bo chcial zrobic grilla na wiecej osob,ale tez sie nie zgodzili...

jak chcesz sie bawic w trenowanie w USA,to musisz sobie to zalatwic na wlasna reke ,od tego sa sponsorzy,Pudzian jakos daje rade,Materla tez dziekowal sponsorom,wiec chyba KSW specjalnie im w tym nie pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tak to nie będzie problem o ile zostanie w KSW,jak widać KSW funduje takie bonusy w przeciwieństwie do UFC gdzie albo zarabiasz 6k-20k albo masz % z PPV i trzepiesz po pare milionów ,Danka przyrównuje się od Premier League ,ale każdy kto myśli wie jak jest, założe się ,że najsłabsza płaca w PRemier L jest 10 razy korzystniejsza niż najsłabsza w UFC.Gdzieś im do Koszykówki jak im szkoda za najlepszego EU dać z 40/40 .Widać jakby ubijał kelnerów w Japoni jak Santiago to teraz miałby z 60/60 co najmniej i tego zupełnie nie czaje co Japońce wykupią PPV dla Santiago ?Już prędzej polacy przyjdą na galę w USA żeby zobaczyć Mameda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
Mamedzie Khalidovie, jestem zawiedziony Twoja postawa.

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
chamakolej
właśnie, jakieś konkrety?


Szpiedzy z UG nieoficjalnie potwierdzili, że oferta UFC brzmiała 20+20 K.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
sava9e
Nie rozumiem po co ludzie sie tak denerwuja, byc moze dlatego, ze sa malolatami. Ja na miejscu Mameda wybieram KSW za 100k PLN i mam lzejsza prace niz w UFC, ktora pozwala mi i mojej rodzinie zyc na przyzwoitym poziomie.


Ja na jego miejscu nigdy nie będę, ale jeśli miałbym takie możliwości to chciałbym bić się z najlepszymi. W ogóle jeśli Mamedowi by zależało na forsie, to by poszedł do UFC. Tam po paru wygranych(skoro twierdzi, że jest taki zaj**isty) dostałby oferty nie do przebicia przez KSW(KSW już się bardziej nie rozwinie moim zdaniem, ciągle ci sami zawodnicy+celebryci to już ich szczyt), a w UFC zawodnicy zarabiają coraz więcej, do tego ubezpieczenia itp.
Po prostu spodobało mu się, że tutaj jest gwiazdą, wszyscy go podziwiają itp. Dobra nie ma o czym dyskutować już tu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
w KSW najlepszy przeciwnik jakiego by mógł Mamed teraz dostać to Shlemenko i to jakby dogadali się z Bellatorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
...oferta UFC brzmiała 20+20 K

Jeżeli Mamed nazywa publicznie 20+20 śmieszną ofertą, to sory ale to całe studiowanie marketingu czy tam zarządzania chyba się korespondencyjnie odbyło. To mu daje około 140.000 PLN za walkę, oczywiście przy założeniu, że wygrywa. O bonusach i perspektywach rozwoju nie wspomnę.
Od początku całej historii takie zarobki dla Chalidowa w UFC wydają mi się realne i co gorsza całkowicie odpowiednie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium