SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No mocną kartę jak na możliwości KSW

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
SFD - forum eksperckie; im większa krytyka, tym większy ekspert; im więcej "wykrytych" spisków, tym większy ekspert; im większy ekspert, tym mniejszy szary Kowalski. Tu szarych Kowalskich po protu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nie ma opcji że nie ma go ze względu na Ramadan,sprawdziłem i trwa od 20 lipca do 18 sierpnia ,więc spokojnie wyrobiłby się na październik i to galę w PPV.Niektórzy o Wandzie piszą jakby był w Prime i miał dobrą szczęke i regeneracje...MMAA 3 będzie 29 września więc mogę założyć ,że tydzień po raczej KSW nie zrobią ? więc gdzieś połowa października.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No fakt, jeszcze nic nie wiadomo, a Mamed ma pojechane po bandzie.

Plus - fakt,żal patrzeć na Wanda, CC i Fedora dzisiaj. Nawet na Shoguna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
CC to głównie wiek i kontuzje :// Fedor chyba nie ma motywacji za to Wand ma motywacje za to nie daje rady fizycznie :/.Shogun że tak powiem wygrywa raz i potem przegrywa teraz czas na Win ,chociaż koleś ma już tak zryte kolana w wieku 30 lat :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Fedor brak motywacji no i długoletni konflikt z Dejną bo nie wierzę, że nie chciałby się spróbować chociaż dla siebie w UFC, bo nikomu nic udowadniać nie musi

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
cynik75
I od tego czasu Mamed jest dwa lata starszy.

Zresztą nawet w ostatniej walce został rzucony jak dziecko.


Andersonem czy Wanderleiem też czasami rzucają co nie przeszkadza im wygrywać.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Rosjanie mają trochę inną mentalność niż hamburgery(pragną sławy, pieniędzy), japońce(sławy, honoru, być legendą), rosjanie(pieniędzy, spokoju). Rosjan których znam często zadowalało to co im przyszło dosyć łatwo(jak na miarę ich możliwości), potem często odpuszczali, bo nie mieli ambicji na więcej, hamburgerowa cywilizacja oparta jest na ambicji, skosów też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
mamed sam stwierdzil,ze na ksw20 nie wystapi ze wzgledu na ramadan,takze mysle,ze jednak to jest powodem jego nieobecnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
a ja tu się doszukiwałem jakieś teorii spiskowej

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium