SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Pamiętajcie ,że Mamed i Materla to 4 lata różnicy Ja myślę ,że Materla za 2 lata będzie lepszy od Mameda ,bo on chce się ciągle rozwijać widać to po nim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak dla mnie Mamed to inny talent Materla ma serce do walki ,ale według mnie do poziomu Mameda nie dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Zobaczymy za 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Jest szansa dla Mameda Lombard nie ma przeciwnika na foxa

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Podobno Boetsch ma walczyć z Lombardem.

Kiedyś już była o tym dyskusja i podobno Mamed nie chce walczyć w Bellatorze. Pewno za mało płacą. Z drugiej strony niedawno nie chciał też do UFC.
To znaczy nie chciał, a potem chciał, a teraz znowu nie chce... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ta już szybko znaleźli zastępstwo ale w sumie lepiej, może być ciekawa walka oczywiście wiadome, że Hector go rozniesie :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamed Call It Off (by UG)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
"khal it off" hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Z tego tematu na UG :
"Poland is actually a destination for well educated youth nowdays, lots of tech and engineering stuff going on there, rather than a departure point for the educated it once was.
Its probably the most vibrant country in the EU in terms of growth and potential at the moment, its on a boom renaissance.
Compare that to the declining USA where real incomes are falling, infrastructure is falling apart, the economy is tilted on the edge of freefall and the common folk feels disjointed from his country and govt and you can see why unless its a big pay increase he would want to stay in Poland. "


Albo gościu jest trzepnięty albo propaganda działa
Tech and engineering going on there - jak ch**
Boom - ja dosłownie miałem boom jak zacząłem szukać roboty w tej branży engineering co to ludzi potrzebują od lat i jest wielkie zapotrzebowanie na młodych inżynierów Faktycznie roboty jest w ch**, tylko pensje jak na stacji benzynowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Bo się w główkach pop******iło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium