SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74140

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
prędzej zobaczymy Materlę w UFC niż Mamedzika. Materla ostro zap*****la z Velasquezem i resztą w AKE

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tak ,ale i tak do poziomu Mameda sporo mu brakuje moim zdaniem.Ma słabszą stójkę i suby mimo ,że mówią ,że ma je najlepsze itd.To mamed poddaje ostatnich przeciwników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Poddać Wanda.. Dobre sobie. Ale daje duże szanse Mamedowi z takimi zawodnikami jak Stann, Franklin, Wand właśnie, Lomard nawet czy Sonnen który w suby ładuje się z uporem maniaka. Nie skaczmy ze skrajności w skrajność..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
xper masz rację ale zauważ, że Materla chcę się kształcić i iść coraz wyżej a Mamed zachowuje się tak jak by był najlepszy i to wystarczy najlepiej dla niego było by tak : siedzenia na w Polsce w Olsztynie i lot na walkę na UFC za 200 tys zielonych minumum

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Sonnen łąduje sie w subby z uporem maniaka, jasne w UFC tylko maia i spider (ledwno co i w ostatniej chwili po 25 minutach niemocy) go podalli, a wczesniejsze poddanie to juz odległ czasy by brac je pod uwage

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ale Wy nic nie czaicie, normalnie aż musze Was obudzić z Waszej nieświaodomości.

Otóż, Mamed nie musi iśc do UFC, aby walczyć w UFC. On już walczy w UFC - a dokładniej filii UFC zwanej KSW. Tak, KSW to odłam UFC, tajny projekt Dany White'a mający zdobyć Polską publicnzość, podobnie jak Cage Rage w Anglii, czy ta Hinduska organizacja z Thompshonem, to wszystko jedna organizacja.

Najpierw zaczęło sie od wypromowania Pudziana i pozniejszemu rzuceniu go na pożarcie Sylvii (byłemu mistrzowie HW UFC), miało to na celu skoncentrować uwagę naszej publiczności na UFC jako najlepszej organizacji świata.

Zabieg nie odniósł zamieroznego sukcesu, gdyż: 1) pseudozwaffcy MMA w Polsce okazali się zbyt ograniczeni, żeby dostrzec piękno UFC,
2) prawdziwi fani (czyli sfd.pl) nie dali się na to nabrać.

Tak więc Dana White ruszył z kolejnym projektem pt. MMAAttack (tak, to rowniez ta sama organizacja), gdzie już udało mu się zdobyć pochlebstwa polskich prawdziwych fanow MMA (tak, łyknęliście haczyk) oraz stworzyć pozory konkurencyjności.

Oczywiście, Dana powiedział, że nie zrobi gali w Polsce, a wszyscy wiedzą, że gdy Dana mówie "nie" to mysli "tak", a więc UFC 160 "JDS - Cormier" odbędzie sie nigdzie indzije jak w Polsce, w miejscowości Zbąszynek Górny. Pozostałe walki main cardu to:

- Mamed Khalidov - Anderson Silva, czyli walka o TS z niepokonanym w UFC i MMA posiadaczem pasa MW Chealem Sonnenem,
- Alistair Overeem - Michał Kita, czyli zemsta za porażkę brata Valentina,
- Marcin Najman - Donald Tusk, walka ustawiona po społeczeństwo polskie w końcu dopingowało Marcinowi.

Biorąc pod uwagę świetną rozpiskę zarówno pod kątem sportowym jak i marketingowym, UFC prognozuje pobicie rekordu nabitego PPV i zrobienie gali millenium, a Polsat pobicie rekordu w zakresie czasu trwania reklam.

Oczywiście cała gala będzie miała charakter polityczny - Overeem podłoży się Kicie, aby rozpropagandować wyższość polskiej vódki nad chińskimi sterydami i metodami treningowymi, przez które Alistair wpadl ostatnio na testosteronie. Jest to odpowiedź rządu Baracka Obawy oraz Trybunału Unii Europejskiej na ostatnie sukcesy Chin w inżynierii oraz chińskie plany eksploracji i podboju kosmosu

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie chlej o 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
chlanie ?? cżłowieku tu w grę mocniejsze środki weszły chyba :D:D tak czy siak sog troche się usmiałem

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Gdyby ktoś zrobił walkę Tuska z Kaczyńskim to był to absolutny rekord oglądalności w Polsce...
Ja nie widziałbym Mameda w starciu z ekipą z UFC... inny poziom, klatka a nie ring. Ja tam go rozumiem, chłop przybył tu z Czeczenii gdzie za ciekawie nie jest, znalazł tu swe miejsce na świecie, spokój i dostatnie życie... po co ma ryzykować wyjazd za ocean.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pieprzenie, że inny poziom. Ci co gadają że Mamed nie dałby rady w UFC chyba nie widział ostatniej walki Mayhema albo jego walki z Bispingiem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium