SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamed rozmawia z UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74152

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
moze jest naiwny i liczyl,ze zaproponuja wiecej,bo przeciez "Bisping dostaje 500tysiecy za walke" a moze to po prostu taka manipulacja,tego sie pewnie juz nie dowiemy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
j/w a przeciez "Bisping jest niżej od Mameda w rankingu"

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No w ranq jest niżej, ale ktoś musi zainteresować Anglików UFC i wypełnić hale na galach w Anglii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No widzicie a niektórzy się pienią strasznie ,że Pudzian zarabia 300-400 k zł za walkę i reszta ''prawdziwych fajterów'' ma ochłapy jakieś.Im więcej ludzi zasiądzie dzięki tobie przed TV tym więcej zarobisz.W przypadku UFC chodzi o PPV,Lesnara i Bispinga ,który zawsze przegrywa z top 10 ,ale jest wysoko ,bo daje z nimi wyrównane walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Bisping swoją ostatnią walkę wygrał moim zdaniem W ogóle to nie wiem co wy od niego chcecie, że niby przegrywa walki z top10? W middleweight poza Silvą z każdym widzę Bispinga. Stójkę ma bardzo dobrą, a obalać i utrzymać go na glebie nie udawało się nawet Sonnenowi(porównując chociażby do walki z Silvą, gdzie kontrolował Sonnen kontrolował go 5rund).
Także Bisping jak dla mnie może pokonać każdego poza Silvą, a te rankingi mam w dupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Szczerze mówiąc jak oglądałem 1 raz tą walkę też miałem wrażenie że Bisping to wygrał ,ale jak wiadomo to jest ultimate wrestling championships.1 obalenie i przyebujesz runde .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 18 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10856
Jedynie jest przykro ze dobry zawodnik nie chce/nie moze podjac walki sportowej w Elicie fighterow (Albo powstaje konto i zrzucamy sie dla Mameda na 3 wyplaty zeby stoczyl walki w USA o/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Sam Sonnem przyznał po walce, że mógł przegrać 2 pierwsze rundy, Bisping tak mówił w vblogu Dany. Dobra koniec ot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2696
No racja jadąc do usa na walki z dużo lepszymi zawodnikami niż ci wszyscy 'weterani UFC' którzy przyjeżdżali raczej na wycieczki w nieznany dla nich zakątek świata niż po zwycięstwo, ryzykuje to, czego dorobił się w KSW - status niepokonanego bohatera. Ale kiedyś może będzie żałował jeśli nie spróbuje tam swoich sił i zastanawiał się, czy miał szansę coś osiągnąć. Tak naprawdę tylko występów w UFC brakuje Mamedowi do uwieńczenia kariery. A jak to mówią - kto nie ryzykuje ten nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jakiego niepokonanego. Toż Sakurai z nim wygrał Tutaj u nas, a nawet bidak nie ma swojej strony na wiki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obóz KSW a początkujący

Następny temat

Glory World Series

WHEY premium