SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
szzzt_prrr
napisz jaka dawke bierzesz na jaka wage. a w ogole to pamietaj zeby skrupulatnie opisywac co sie z Toba dzieje :]
ja dalej zrem hapatil hyh niczym Hanka Bielicka w reklamie :D moja dermatolog powiedziala ze nie bede bral izoteku tak jak to mialo byc wczesniej (40 mg) tylko ze zaczne od aknonorminu 10 mg przez 3 tyg i znowu proby watrobowe :/ bla bla bla bardziej sie tym moim wynikiem przejela ode mnie ;) a potem zobaczymy co robimy dalej z wielkoscia dawki.
pozdrawiam forumowicze i odzywajcie sie WY- stare wygi - jak wasze twarze, kaszki, nie kaszki ktore sie wam robily- powtarzacie kuracje (kamov chyba tak)? a co z markita_? piszcie piszcie piszcie!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1442
aeiou

Ja wręcz przeciwnie, zaczynam od 40 mg Ważę 72 kg... Z czasem będę brał mniejszą dawkę. Za 10 dni pierwsza kontrola, pani doktor chce zaobaczyć jak moja buźka zareaguje Przed chwilą porobiłem fotki mojemu paskudnemu ryjkowi Nie sądziłem że aż tak odrażający jestem będę robił sesję co dwa tygodnie żeby porównanie było. Jak ktoś chce zobaczyć kawałek mojej twarzy na super makro to moge wysłać, ale myślę że nikt nie chce się pożygać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
szzzt_prrr
skoro sie bawic to na calego :D mozesz mi wyslac ([email protected]) "zalazek" Tego małego swiata, który zyje wlasnym zyciem na Twojej twarzy ;) jak sie nie chcesz wstydzic to zaslon oczy itp zebym Cie ewentualnie nie poznal kiedy na ulicy :) ale serio, fajny pomysl z tymi fotami- chyba tez bede robil w czasie kuracji- przynajmniej jest wiarygodne odwolanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
Ja też robie zdjęcia jak narazie to wszystkie są odrażające. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1442
aeiou

Zdjęcie poszło, możesz odebrać. Powinniśmy to traktować jako zabawę, nie ma się co dołować Łyknąłem rano pierwszą pigułę, już się lepiej czuję wieczorem druga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 171
dziś już 8 dzień. wysyp nadal trwa. wychodzą jak głupie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
hej!! :) Dzisiaj dostalam recepte na rea, tak wiec od jutra zaczynam kuracje. Ogolnie moja twarz nie wyglada zle... mam glownie zaskorniki, zadnego pryszcza ropnego aktualnie :] ale mam taka "kaszke" hmm od wakacji, wczesniej jej nie mialam, tylko takie pojedyncze syfy, duzy lojotok i rozszerzone pory (+ zaskorniki oczywiscie). Jak to moja dermatolog powiedziala "wole zeby wyskoczylo raz a dobrze". no wlasnie a nie jak u mnie takie pitu pitu. Zobaczymy. Boje sie skutkow ubocznych, powrotu choroby oraz oczywiscie tego wysypu :/ Teraz nakladam podklad i nic nie widac... a jak mi wywali jakies bomby to strach pomyslec. W kazdym badz razie mam dawke 1 tabletke dziennie, rea. jest w cenie izo. jednak lekarz bardziej polecil rea. Mam nadzieje ze raz na zawsze pokonam ten wstretny hm...tradzik? sama nie wiem, raz jest dobrze a raz tragedia. Zaczynam sie baaaac... co to bedzie, aaaa :( naczytalam sie o skutkach ubocznych i wysypie i sie stresuje. Bede zagladac regularnie :) Pozdrawiam was waleczni ! :) Buziaki
p.s. nie palę, nie piję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
do kamow
dlaczego się nie pojawiasz na forum ???
zaczynamy się martwić.co prawda mało pisze, ale śledze forum na biezaco. jak samopoczucie,jak kontynuacja leczenia ?//
pisz cokolwiek




POZDRAWIAM WSZYSTKICH mega-hiper ___A___ WITAMINOWCÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Witam :) ja juz koncze kuracje ktora trwala prawie 6 miesiecy zostalo mi ostaatnie opakowanie... i jest super mysle ze kuracja sie udala z bardzo dobrym wynikiem koncowym;]jestem bardzo happy teraz zostaja mi tylko jakies naswietlania aby pozbyc sie przebarwien.;/ no ale najwazniejsze ze juz prawie po i obylo sie bez strasznych jak to niekurzy mowia skutkow ubocznych..
pozdrwiam i 3 majcie sie ;)

kiedys bylo inaczej,...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115
do malutka
ja jestem ciekaw jak będzie u ciebie... mam nadzieje ze pocieszysz wszystkich i napiszesz nam ze po odstawieniu izo/ nie masz i nie znasz słowa "nawroty"--ble,ble
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium