SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helssing/Dziennik(TS)/Extreme Training, Nowy plan str.44

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32222

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
u mnie w Przemyślu jest nieżle jest z jagiellonskiej skręt w prawo na most a 5 metrów za skrętem na moście jest przejście, Ci z daleka widzą żółte to tną ile wlezie już bajka że jak dojechali od kilku sekund świeciło się czerwone i skręt, ludzie mają zielone robią pierwszy krok a ten ta gdzie pół metra od nóg jedzie na gazie i ani myśli odpuścić i tak kilkanaście razy w ciągu dnia ;] albo ide przez przejście mam zielone babka powoli jedzie i gapi się gdzieś w bok myśle co zrobi ide dalej prawie dojechała zobaczyła mnie i hamulec pół auta na przejściu, naprawde u nas trzeba uważąć to że masz zielone na przejściu nie znaczy że masz pierwszeństwo


btw. wcale nie chciałem Ci pospamować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Perez

26.09.2008 Gut TraJninK

WL Lekko
5x8p x 60kg
Porecze
4x4p x ja
Wyciag rozne chwyty
4x12-15p x 1 kafel
Przysiad
4x4 x 65kg
Łydki stojac na maszynie
4xMAX x nie liczyłem kafli ale tak odczuwalne było od 50kg do 80kg

1. Klata leciutko i fajnie weszła. PĄPA total
2. Juz w tricku siła rosnie bo coraz lzej
3. Tutaj chodziło o PĄPE....1 kafel poniewaz na stosie jest ze 200kg wiec
4. Rozgrzewka na suwnicy a potem zadnego bolu Luzik ogolnie
5. Trzeba dołozyc. Piekły łydy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Doyeb na sztangę wreszcie Pałko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
dawaj na klate 80 i nie o******laj sie

GOGOGOOGOGO POWERHELLSING
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Pałko po niedzieli sie zaczyna 3 tydz a ja mowiłem ze od 3 tyg bede doyebywał na sztange
Ziomal "powerhelssing" yebłem

We wtorek jedziem tak:
3-4x4p x 70kg i ostatnia seria 4x75kg jesli to pojdzie gładko to potem zaczynam od 75kg

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-09-26 23:11:31

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Stopniowo dokładaj nie szalej. NA ciężary jeszcze przyjdzie czas - w kapturach podobnie.

Jeśli poręcze idą lekko to dokładaj ciężar do pasa. JAk głęboko wykonujesz poręcze? Wrzuć filmik.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dawno mnie tu nie było ale przynajmniej widzę, że są spore postępy

Wracając do strony 22 na której wstawiłeś filmik z ciągu sumo to przedewszystkim widziałem jeden błąd, który spowodował całą resztę. Mianowicie Rozstaw nóg nie musi być jakiś ekstramalanie szeroki(kwestia indywidualna) ale musisz same stopy bardziej rozwarcie stawiać a Ty masz je niemal równolegle przez co, sztangą zahaczasz przy kolanach a potem ona Ci ucieka do przodu(przy okazji ciągnir w przód, robi garba itd). Pamiętaj każda stopa ma mieć przynajmniej 45stopni rozwarcia, dzięki czemu sztanga bez problemu przejdzie przez kolana a Twój środek cięzkości pozostanie tam gdzie był na początku a nie kilometr z przodu I tak jak Wuchta mówił na starcie przy szarpnięciu staraj się jakby przewrócić do tyłu(robisz przeciwwagę), dzięki czemu wszystko co oderwiesz od ziemi na 5-10cm na pewno pójdzie do końca do góry

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-09-27 09:38:24

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-09-27 09:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Wuchta szerokosc stopniowo pogłebiam bo jak zrobiłem od razu na pierwszym treningu strasznie nisko to mnie potem barki bolały strasznie. Co co dokładania kg to jeszcze nie trzeba
Sene dlatego jade klasycznym Bo nogi mam strasznie długie a gryfy nie maja po 225cm chyba

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-09-27 09:42:00

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do bojuu, do bojuu,
do bojuuuuu Hels Hels Hels
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Chyba mnie nie zrozumiałeś ale jedź klasykiem bo klasyk wymiata
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan na masse do oceny

Następny temat

ocena treningu

WHEY premium