SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST pytania pomoc plan

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
lukas troche zaufania hehe - pisalem Ci ze spiecia robisz na plaskim (podloga, materac, lawka), nie kombinuj ze skosem bo nie ma potrzeby.

a zaleta trzymania ciezru za glowa jest fakt, ze jest ciezej (wiekszy moment) oraz ze nie ogranicza zakresu ruchu - jak polozysz na klatce 20 kg talerz, to ciezko bedzie zgiac kregoslup, w efekcie zamiast spiac brzuch, przecwiczysz miesnie zginajace tulow.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
Chwilowy mam zaufanie:) i dzieki toim slowom wiem zeby nie robic na skosnej ;) tylko jezeli talerz poloze za glowa to przeciez beda tez rekoma sobie pomagal jak robie brzuszki to wlasnie gdy jzu nie moge to rekoma podtrzymuje glowe i ejst latwiej to jezeli talez za poloze i glowe na niego to chyba na cos podbnego wyjdzie (pomojajac wiekszy ciezar) a na silowni tez mam dostep do 20 ktore maja dosc mala srednice ;) w porownaniu z innymi ;) poprostu sa zlane i grube ;) wiec w takim wypadku jak robic lepiej ?? albo spboje tak i tak i zobacze gdze brzuch bardziej poczuje ;) nastepny trening piatek :)

Wodyn:
juz wszystko rozumiem mniej weicej ;) teraz zaczynam trneing od piatku i zobaczymy jak bedzie szedl :) juz go raz zrobilem "orintacyjnie" i mi sie bardzo podobal ;) mam nadzieje ze dlugo bedzie mi dawal efekty:)

WIELKIE DZIEKI

moze kiedys bede mial te plecy z marsa

Zmieniony przez - LukasNBA w dniu 2006-10-26 15:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
chwilowy;

"miesnie zginajace tulow" to wlasnie miesnie brzucha.. jakie inne?


Lukasz:

zza glowy oszukiwanie sie zmniejsza, ale nie do zera, to fakt. W mojej argumentacji za trzymaniem na karku poruszylem raczej kwestie wygody. lekkie oszukiwamie jest bardzo dobre!

Plecy z marsa... chodzilo o inne miesnie niz ludzkie, ale kumam joke .

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
ok zobacze co bardziej mi bedzie pasowalo :)

do miesni z marsa
moze mam w genetyce nadludzkie miesnie :D? (chociaz watpie i to mocno)
koniec z marsem zejdzmy na ziemie

trening mi sie pdoba wszystko wiem juto zaczynam i jeszcze raz wielkie dziki za jakis czas sie zglosze co dalej robic :D

3 strony juz ma temat moze w przyszlosci to bedze topic o poczatkach mojej przygody z silka :D i od poczatku wsystkie treniengi efekty
bo szybko te strony mam nadzieje ze innym sie przyda ten programz piorytete i nie bedzie nowych tematow bo coraz trudniej wylapac fajne artykuly :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Podejscie prawidlowe, grunt to by trwalo tak dlugo az wygrasz co jest do wygrania!

Poza tym jak zauwazyles to poczatki...

Napisz po skonczeniu nast tygodnia!

Pozdrawiam!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
Witam :)
wlsnie skonczylem 1 tydzien i jestem mile zaskoczony najbardziej w znaki (zmeczenie po treningu) daly mi 15 najniej 10 a tak srednio 5

PRIORYTETY:

-wyc zza karku skrocone od czubka glowy
to robie go prawie do wyprostu rak lecz ich nie prostuje caly czas sa napieta jakos daje mi to fajne uczucie czy moge tak robic??

-uginanie naprzemian mlotkowe
brak pytan :D

-wyc lezac w waskim chwycie
na poczatku troche bylo problemow ale juz jest ok ;D

-przyciaganie jednoracz na wyciagu dolnym
na poczatku robie "pelny ruch" na tyle na ile moge a jak juz nie daje rady to bez "martwej strefy"

-wyciskanie na skosnej lawce
brak pytan

-sciaganie z gory bardzo waskim podchwytem
bardzo fajne cwiczenie:D odrazu mi sie spdobalo;)

-prostowanie do doly na wyciagu(drazek lamany)
brak pytan;)

Dalsza czesc treningu jest niepriorytetowa:

-"dziendobry" troche trudne na poczatku ale jest ok :) czy pochylajac sie do przodu moge zginac nogi ??

-brzuch
talerz na brzuchu spiecia fajnie wchodzi ;) za karku probowalem ale jakos nie moglem tego krazka umiejscowic :D

-przysiad z sztanga sprzodu
extra cwiczenie:D po tym naprawde caly zmeczony:)


ogolnie to po trneingu czuje najbardziej rece i ciesze sie bardzo troszke slabo klatke i plecy (moze cos zle robie ;() wiec moze dobrzucic cos?? na plecy bo jednaracz jak robie to czuje ze pracuje tak samo z scaiganiem drazka ale ajkos pozniej jzu nie czuje plecow ;( nogi lajtowo traktuje i nich tak narazie pozostnaie :D

bede jechal narazie tym treningiem ;) zmierzylem sie przed i ciekaw jestem ile po 4 tygodnaich bede mial ;)

czekam na komentarz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Witam :)
wlsnie skonczylem 1 tydzien i jestem mile zaskoczony najbardziej w znaki (zmeczenie po treningu) daly mi 15 najniej 10 a tak srednio 5
ROZNIE TO BYWA.. ZAJECHANIE SIE TRENINGIEM NIE JEST OZNAKA PRZYROSU!


PRIORYTETY:

-wyc zza karku skrocone od czubka glowy
to robie go prawie do wyprostu rak lecz ich nie prostuje caly czas sa napieta jakos daje mi to fajne uczucie czy moge tak robic??
MOZESZ POZOSTAWIC ZE 3 CM RUCHU W GORZE W ZAPASIE.


-uginanie naprzemian mlotkowe
brak pytan :D
OSZUKUJ LEKKO, LOKIEC LEKKO DO TYLU W DOLNEJ POLOWIE RUCHU!

-wyc lezac w waskim chwycie
na poczatku troche bylo problemow ale juz jest ok ;D
NIE TRZYMAJ ZA WASKO, OPUSZCZAJ NIECO PONIZEJ PIERSIOWYCH!

-przyciaganie jednoracz na wyciagu dolnym
na poczatku robie "pelny ruch" na tyle na ile moge a jak juz nie daje rady to bez "martwej strefy"
NIECH BEDZIE!


-wyciskanie na skosnej lawce
brak pytan
SCIAGAJ LOPATKI , MINIMALNIE MOSTKUJ

-sciaganie z gory bardzo waskim podchwytem
bardzo fajne cwiczenie:D odrazu mi sie spdobalo;)
SZKODA ZE TAK NIEPOPULARNE..


-prostowanie do doly na wyciagu(drazek lamany)
brak pytan;)
MOZE BYC W GORNEJ POLOWIE RUCHU

Dalsza czesc treningu jest niepriorytetowa:

-"dziendobry" troche trudne na poczatku ale jest ok :) czy pochylajac sie do przodu moge zginac nogi ??
BARDZO NIEZNACZNIE. POWINNE BYC USZTYWNIONE W LEKKO ZGIETEJ POZYCJI! POCHYLAJ SIE W CELU ROZCIAGANIA TYLNYCHH CZESCI UD A NIE BY POCHYLIC SIE DO ZIEMI ZA POMOCA ZGARBIENIA!

-brzuch
talerz na brzuchu spiecia fajnie wchodzi ;) za karku probowalem ale jakos nie moglem tego krazka umiejscowic :D
ROB ZATEM 2 WERSJE. 2,5KG TRZYMANE NA KARKU TO NIE PRZESZKODA!

-przysiad z sztanga sprzodu
extra cwiczenie:D po tym naprawde caly zmeczony:)
TAAAA, WIEM COS O TYM..

ogolnie to po trneingu czuje najbardziej rece i ciesze sie bardzo
TAKI MIAL BYC PRIORYTET

troszke slabo klatke
BEDZIE CIEZEJ PO PARU TYGODNIACH... POKI CO TO NIE MIAL BYC PRIORYTET.

i plecy (moze cos zle robie ;()
DAJ SOBIE CZAS NA DOWALENIE DO PIECA...NIE OD RAZU SIE UDA!

wiec moze dobrzucic cos??
WYPADALOBY MARTWY CIAG BO PRZY NIM RESZTA CW NA PLECY TO ZABAWA! ALE NIE ROB TEGO. UCZYSZ SIE NA GLEBOKICH SIADACH PRZEDNICH I "DZIENDOBRY'

na plecy bo jednaracz jak robie to czuje ze pracuje tak samo z scaiganiem drazka ale ajkos pozniej jzu nie czuje plecow ;
PLECY SA INNE .. ICH SIE NIE CZUJE PO SERIACH.. CZASEM TYLKO . ZAAKCEPTUJ TO!


( nogi lajtowo traktuje i nich tak narazie pozostnaie :D

PRIORYTETY NIESTETY..

bede jechal narazie tym treningiem ;) zmierzylem sie przed i ciekaw jestem ile po 4 tygodnaich bede mial ;) ROB DO WYCZERPANIA POSTEPOW. DO TEGO CZASU ZAKAZ POMIAROW BO SIE ZABLOKUJESZ MENTALNIE!

czekam na komentarz;)

CZEKAM NA NEXT WEEK!

POZDRAWIAM!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
Witam :)

****co do zajechanie to i tak mi sie ogolnie podba caly trenig


PRIORYTETY:

-wyc zza karku MOZESZ POZOSTAWIC ZE 3 CM RUCHU W GORZE W ZAPASIE
***i tak walsnie robie ;)


-uginanie naprzemian mlotkowe
OSZUKUJ LEKKO, LOKIEC LEKKO DO TYLU W DOLNEJ POLOWIE RUCHU!
***tak jak wczneij omawailismy lekko oszukuje :)


-wyc lezac w waskim chwycie
NIE TRZYMAJ ZA WASKO, OPUSZCZAJ NIECO PONIZEJ PIERSIOWYCH!
***trzymam raczej nie za wasko szerokosc pomiedzy to szerokosc okolo 17cm moze mniej :D tak na odlgelosc kciukow :D wyprostowancyh gdy opuszczalem blizej szyji to nieraz nie mogelm podsniesc bo mi rece nie "pozwalaly"

-przyciaganie jednoracz na wyciagu dolnym
NIECH BEDZIE!
***mam nadzieje ze dobrze zrozumielem ;) bo odczuwam to cwieczenie :Dbo czuje jak bym pracowal na 120%


-wyciskanie na skosnej lawce
SCIAGAJ LOPATKI , MINIMALNIE MOSTKUJ
***tak robilem ;)

-sciaganie z gory bardzo waskim podchwytem
SZKODA ZE TAK NIEPOPULARNE..
***moze kiedys bedzie:D


-prostowanie do doly na wyciagu(drazek lamany)
brak pytan;)
MOZE BYC W GORNEJ POLOWIE RUCHU
***?? mozesz rozwinac??

Dalsza czesc treningu jest niepriorytetowa:

-"dziendobry"
***prbowalem na prostych nogacz czulem naciaganie miesni 2glowych. lekko zginajac robie glebsze uklony oczywiscie z prostymi plecami

-brzuch
***tak sobie przeplatalem raz tak raz tak;) ale berdziej na klatke ;) moze jakos znajde miejsce na ten talerz:D

-przysiad z sztanga sprzodu
***tutaj chyba nie ma co komentowac:D:D:

ogolnie to po trneingu czuje najbardziej rece i ciesze sie bardzo
TAKI MIAL BYC PRIORYTET
***i sie ciesze:D

troszke slabo klatke
BEDZIE CIEZEJ PO PARU TYGODNIACH... POKI CO TO NIE MIAL BYC PRIORYTET.
***mam nadzieje;) jak wyrownam proporcje to bedze napewno lepiej:)

i plecy (moze cos zle robie ;()
DAJ SOBIE CZAS NA DOWALENIE DO PIECA...NIE OD RAZU SIE UDA!
***tak jak wyzej

wiec moze dobrzucic cos??
WYPADALOBY MARTWY CIAG BO PRZY NIM RESZTA CW NA PLECY TO ZABAWA! ALE NIE ROB TEGO. UCZYSZ SIE NA GLEBOKICH SIADACH PRZEDNICH I "DZIENDOBRY'
***wole sie dobrze przygotowac do MC :) bo pez podstaw to sie polamie:) a przy moim wzroscie latwo o przeciezenie kregoslupa:( co nie oznacza zen ie chce robic MC :D

na plecy bo jednaracz jak robie to czuje ze pracuje tak samo z scaiganiem drazka ale ajkos pozniej jzu nie czuje plecow ;
PLECY SA INNE .. ICH SIE NIE CZUJE PO SERIACH.. CZASEM TYLKO . ZAAKCEPTUJ TO!
***wlasnie sie przekonuje;) i przyjmuje do waiadomosci (troche z trudem )


( nogi lajtowo traktuje i nich tak narazie pozostnaie :D
PRIORYTETY NIESTETY..
***chyba STETY bo nie czuje potrzeby nog :) to co robie to mi wystarcza :)

bede jechal narazie tym treningiem ;) zmierzylem sie przed i ciekaw jestem ile po 4 tygodnaich bede mial ;) ROB DO WYCZERPANIA POSTEPOW. DO TEGO CZASU ZAKAZ POMIAROW BO SIE ZABLOKUJESZ MENTALNIE!
***z cenymetrem nie mam zamiaru sie widziec :D przez najblizszy czas ale i tak widze ze jest o wiele lepiej :D

pominelem lydki i przedramie bo chyba nie ma o co sie pytac:)

kolejna relacja za tydzien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
-wyc lezac w waskim chwycie
NIE TRZYMAJ ZA WASKO, OPUSZCZAJ NIECO PONIZEJ PIERSIOWYCH!
***trzymam raczej nie za wasko szerokosc pomiedzy to szerokosc okolo 17cm moze mniej :D tak na odlgelosc kciukow :D wyprostowancyh gdy opuszczalem blizej szyji to nieraz nie mogelm podsniesc bo mi rece nie "pozwalaly"

TRZYMAJ NIECO SZERZEJ NIZ ZEBRA! KLATA TEZ BEDZIE PRACOWAC!


-przyciaganie jednoracz na wyciagu dolnym
NIECH BEDZIE!
***mam nadzieje ze dobrze zrozumielem ;) bo odczuwam to cwieczenie :Dbo czuje jak bym pracowal na 120%
PISALEM NIECH BEDIE. PRACUJ LOPATKA! WLASNIE MA WCHODZIC JAK 120 I WIECEJ % OBURECZNYCH!




-prostowanie do doly na wyciagu(drazek lamany)
brak pytan;)
MOZE BYC W GORNEJ POLOWIE RUCHU
***?? mozesz rozwinac??
ZACZYNAJ PROSTOWANIE, A JAK DOJDZIESZ DO "OBSZARU KRYTYCZNEGO" ZAWRACAJ!
CALY CZAS PRACUJESZ W ROZCIAGNIECIU1

Dalsza czesc treningu jest niepriorytetowa:

-"dziendobry"
***prbowalem na prostych nogacz czulem naciaganie miesni 2glowych. lekko zginajac robie glebsze uklony oczywiscie z prostymi plecami TE NACIAGANIE CIE W KONCU UELASTYCZNI, ALE MOZE BYC JAK CHCESZ, TEZ SPOKO! TYLKO NIE ZGINAJ JAK DO PRZYSIADU!!!




troszke slabo klatke
BEDZIE CIEZEJ PO PARU TYGODNIACH... POKI CO TO NIE MIAL BYC PRIORYTET.
***mam nadzieje;) jak wyrownam proporcje to bedze napewno lepiej:)
ROZSZERZ WASKIE WYC LEZAC... COS JAK SZEROKOSC DO POMPEK NA PORECZACH!



wiec moze dobrzucic cos??
WYPADALOBY MARTWY CIAG BO PRZY NIM RESZTA CW NA PLECY TO ZABAWA! ALE NIE ROB TEGO. UCZYSZ SIE NA GLEBOKICH SIADACH PRZEDNICH I "DZIENDOBRY'
***wole sie dobrze przygotowac do MC :) bo pez podstaw to sie polamie:) a przy moim wzroscie latwo o przeciezenie kregoslupa:( co nie oznacza zen ie chce robic MC :D

na plecy bo jednaracz jak robie to czuje ze pracuje tak samo z scaiganiem drazka ale ajkos pozniej jzu nie czuje plecow ;
PLECY SA INNE .. ICH SIE NIE CZUJE PO SERIACH.. CZASEM TYLKO . ZAAKCEPTUJ TO!
***wlasnie sie przekonuje;) i przyjmuje do waiadomosci (troche z trudem )
DO DOTYCZY TEZ WIELU INNYCH MIESNI; BARKI, LYDKI, PRZEDRAMIONA...

( nogi lajtowo traktuje i nich tak narazie pozostnaie :D
PRIORYTETY NIESTETY..
***chyba STETY bo nie czuje potrzeby nog :) to co robie to mi wystarcza :)

bede jechal narazie tym treningiem ;) zmierzylem sie przed i ciekaw jestem ile po 4 tygodnaich bede mial ;) ROB DO WYCZERPANIA POSTEPOW. DO TEGO CZASU ZAKAZ POMIAROW BO SIE ZABLOKUJESZ MENTALNIE!
***z cenymetrem nie mam zamiaru sie widziec :D przez najblizszy czas ale i tak widze ze jest o wiele lepiej :D

pominelem lydki i przedramie bo chyba nie ma o co sie pytac:)

kolejna relacja za tydzien :)

I'm waiting!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
do wszystkiego sie zastosuje;)
i gratuluje MODERATORA moze uda sie Tobie choc w malej czesci osiagnac cel zycze powodzenia i wytrwalosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cluster, HST

Następny temat

problem z progresja dla "15"

WHEY premium