SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST pytania pomoc plan

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
CHYBA ZA POZNO... spox, przywyklem juz do braku zrozumienia i dobrze mi z tym...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
naraziez panuje chaos :) jak przed postaniem czegos nowego ;) ale wiadomo na pcoatku zawsze jest chaos:)
dawno nie bylem na silowni i to nie z swojej woli i jakos mi to sie nie podba :D szczegolnie ze chyba przerwa nie powinna wynosci wiecej niz 48 godzin :>powiedzmy 15 10 lub 10 5 czy sie myle??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Od przybytku glowa nie boli, moze trwac wiecej.... byle nie za dlugo...

Pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
bedze do niedzieli ;)
mam nadzieje ze wiecej takich nie przywidzianych przerw nie bedzie ;)
za niedlugo musze znow przestudiowac twoje pogalday na temat stawow:)
trzeba sie zopiekowac nadgarstkiem i lokciem prawym ;) bo cos ostanio lekko mi dokuczaja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
No to sie na cos przyda odpoczynek...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
Przymusowy :) ale zawsze cos;d tylko ze mnie zaczelo bolec nie od silki:) tylko jak chcialem nasladowac polska rep w siatce:D dlatego prawa strona boli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ja kiedys rozwalilem sobie prawy lokiec serwujac pilka do kosza przez cale bolisko... chcialem trafic za 3 pkt-y, hehehe....

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7592
no z pila do kosza to tez mialem jakies takie akcje ;D niby przyjazna rece a czesto uszkadzala :) trafiles :D?? bo walsnie w najglupszych chwilach sie trafia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nie, nie wiem nawet jak poleciala bo moja uwage na pare lat przykul ten nieszczesny lokiec...

Nie cierpie pilek... siate jeszcze zniose, szczegolnie nozna..
Sztuki walki to co innego...

https://www.sfd.pl/temat284100/

pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Lukas na wykorzystanie przymusowej przerwy w treningu bez jego przerywania jest wnikliwe czytanie art. WODYNA z wizualizacją cwiczen.
Ja np czytajac "samowolke zakresowa" i "old school wioslowania" balem sie o przetrenowanie i zakwasy na drugi dzien

pozdrawiam

ps.
sorki za of topa ale nie moglem sie powstrzymac


Zmieniony przez - r4q w dniu 2006-12-10 04:00:19

nic na siłę - weź większy młotek!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cluster, HST

Następny temat

problem z progresja dla "15"

WHEY premium