SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ja sobie to tłumacze ze jak my staliśmy w kolejce po rozum to oni to po ekto

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
a ja tam jestem ekto i za***iaszczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też jestem ekto, gdybym odstawił na 2 miesiące odżywki, miche i całą resztę starań to 10kg leci migusiem... robiąc nic

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-07-16 21:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
Siema..

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Orson święta prawda

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
no hehe ja jak bym nie cwiczyl to bym byl chudy ale np nie jem tak duzo ale cwicze i miesnie rosna tzn ze jestem cos pomiedzy mezo a ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Carbon ty jestes teraz w temacie co zrobic zamiast biegów na aero??? tabaty nie dam rady bo mam zakwasy w udach jak c***, a nie dawno jadłem i ciężko by mi się biegło, a po 22 nie będę biegał bo kurva biegne koło lasu jeszcze jakieś dzieci kukurydzy wyskoczą(choć to przy mnie ministranci)

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
choć to przy mnie ministranci- gdzieżbyśmy śmieli wątpić

herek no chvjowa sprawa, tabaty nie, aero nie, hiita nie.. to nie ma nic innego

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no właśnie kurva, a zakwasy to tam *** ale zjadłem przed chwilą i czuje że bym nie pobiegał zbyt długo

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz zastąpić to śmiało schodami / rowerem / skakanką / bieg pompowany krótki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium