SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za 30min jadę, dozoba

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
buziaczki ;**** papatki

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
papapap lofffciam

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
W zasadzie najważniejsze w profilu Jest ok ale oczywiście nie jest to szczyt moich możliwości. Parę rzeczy do poprawy w tym brzuch Obecnie na małym cyklu i generalnie forma na lato 2010 jest, jeszcze myślę zdążę się pokazać z tej lepszej strony on the beach Co do spraw przyziemnych bardziej ogólnych - od maja pełnoprawny obywatel IV RP Z zawodu uczeń maturzysta - 18 egzamin na prawo jazdy podejście 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no to powodzenia
egzamin to lajcik tylko trza na luzie podejsc

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
No ''na luzie'' to daleko nie zajedziesz, a na pewno nie pod górkę
Poradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dawaj soga nowy

A ja prawka chyba nie robie bo brak hajsu. Nigdy sam sobie nie zarobie na prawko bo to za duzo hajsu a rodzice cos sie nei pala do tego zebyu dac mi forse

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
Tam gdzie ja robiłem prawo jazdy wpłata wynosiła 1400zł na kat.B
Dobrze się złożyło ponieważ od razu po oblaniu 18-stki pierwsze co zrobiłem to pobiegłem z ''zarobioną'' kasą i zapisałem się na kurs póki nie rozje*** całej kwoty i jeszcze na lody zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No wizisz to kupa hajsu. Ja po 18 nic piniedzy nie mialem bo nic nie dostalem :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
a skąd jesteś jeśli można wiedzieć ?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium