SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
sracie zarem

ja już nie pamiętam kiedy nie miałem tzw. zakwasów w nogach

od dłuższego czasu mam ciągle

i chvj


nic, pasuje machnąć 70min aero, ale mi sie kvrwa nie chce
narka

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-27 22:09:01

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ciemne chmury kraza nade mna
Dostaje o******* za wszystko a teraz dostaje jeszcze za to ze nie jestem obrotny i jak nie bede to nie wiadomo co ze mna bedzie czyt. pozbawia mnie pracy

hahhhhahh

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3779
dziwne takie spam tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Carbon bo ćwiczysz jak laska no to sie nie dziw że nie masz wziolbyś 120kg na plecy, pare razy przysiadł, potem jeszcze wykroki, przysiad na jedną nogę i box siady to bysmy inaczej pogadali

Maciek zapjerdalać czeba

świeżak a co chciałeś się czegoś dowiedzieć o tym jak brać metkę i 15 szczałuf omy???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434074
kurva Reso gdzie ty nie spamujesz nudzi mi się,więc zaglądam, a tu znowu twoje posty

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Jabi jak by wszyscy mieli takie podejście do redukcji jak Ty, to by nie było grubasów na świecie

według mnie pełen profesjonalizm

P.S. planujesz jakis start w zawodach???

wikt on tylko spamuje i wygrywa konkursy ja bym dał mu bana

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-27 22:40:18

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434074
No coś w tym jest bo u mnie 2 miejsce ostatnio zajął w jednym

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie ukrywam, że chciałbym wystartować gdzieś , w jakieś kategorii ale się nie znam na tym za bardzo.

Cieszę się, że już koniec i można czasem coś podjeść, ale na prawdę dużo się nauczyłem i teraz moge pomóc innych początkującym to jest fajnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no wiem własnie, chwalił się tu

Jabi dokładnie, nabyte doświadczenie to jest to, a nie jak nie którzy doradzają mniej doświadczonym(2-3msce mniej) bo się oczytali gazet teraz jaki cel, masa???

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium