SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ogólnie to poziom światowej kulturystyki (mr Olympia) DZISIAJ, nie zależy tak bardzo od predyspozycji genetycznych do rozlokowania zaczepów mięśniowych, co bardziej od wytrzymałości wątroby i innych organów wewnętrznych, taka prawda, choć oczywiście nie mowie że treningi czy idealna dieta nie ma znaczenia, wiadomo że ma kluczowe, ale nie oszukujmy sie, wiadomo że każdy zawodowiec coś wbija bo inaczej by się nie przebił

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
pa civpeczko ;*::**:*:

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
oni wbijaja korwa 2x wiecej niz B50

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
narka Jurek

i kvrwa nie odpowiedział mi na pytanie nt redukcji cham


no dokladnie, jak by któryś w wywiadzie zapytany czy wygra nastepne zawdy odpowiedział "Nie wiem czy dożyję" to by była całkowita szczerość

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-15 18:09:51

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
Carbo dobrze gada , polac mu gainera ... Zobaczcie na tego Roniego co teraz jest mister non stop jakie bydle , arnold jako pierwszy walil jakis koks ogladalem taki dokument o nim to mowil ze nawet nie wie czy mu 3 reka na plecach nie wyjdzie hahahaha , ja tam *******e koks !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wszystko z głową...

ja nie mam nic do goscia ktory sie np zna na tym i robi to z umiarem
bo jak ktos ma 45 w łapie dobrej jakości mięcha i chce więcej to ciężko bez koksu, wiadomo da sie w długiej perspektywie, ale mało komu o to chodzi na takim poziomie

ale jak biorą sie za to typki co nawet diety nie potrafią ułożyć i ćwicza treningiem z MansHealtha to wiesz...

a biorą się bardzo często



KVRWA KUMPEL W CHVJA LECI
ostatnio w niedziele chyba czy kiedys, biegamy - mowi ej no stary nie biegalem jkuz kilka razy z toba to trza to wznowic, dzisiaj dzwonei mowi ze mu sie nie chce, znowu sam cos musze kombinowac, nuuuda

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
kazdy koksuje
biegaj sam albo szukaj takiej trasy gdzie laski biegaja i z nimi biegaj

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-07-15 18:16:00

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
te treningi z MansHealtha to jakas poracha totalna raz widzialem to lezalem na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no wlasnie u mnie laski raczej nie biegają, rzadko widze
znaczy: dziewczyny tak - laski raczej nie


Rain ja na przyklad jeszcze nie koksuje bo nie mam po co
i za co

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Narka Juri, nie ma za co, uśmiałem się jak próbowałeś go uświadomić a ten dalej swoje ale merytorycznie rozdvpcyłeś go jak Pudzian Najmana, konkretnie, mało słów, dużo treści

ja nigdy nie będę sobie ładował nic w dvpe

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium