SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
siema, hahaha znowu pogoda na sanrajs nie dopisała haha

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
J.eba.ć te sanrajsy nie mam na to kasy i czasu ze dwa lata i tak tam będzie samo je.ba.ne, denne i płytkie disco polo królować bo polska taką muzykę kocha

Dawno tu tak pusto nie było w naszym temacie, wniosek taki że zawijam i ja bajo Dupy ;***

Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2010-07-24 14:37:05

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
****a u mnie leje już drugi dzień, dziś to nawet z domu się nie da wyjśc

Orson widziałem wczesniej to

Jurek i Nastukany wpadać częściej korwa

P.S. co to sanrajs??? jakis festiwal??? pytam poważnie

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
takie niby disco na plaży
ale chodzi tylko o to żeby jak najwięcej porvchać

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
pochlać i poćpać

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Siemano waćpany, dziś oficjalnie skończyłem praktyki, niby ciesze się w c***, bo koniec tyrki za darmo, ale szkoda mi zostawiać tych za***istych ludzi, bo trafiłem na genialny staff, no cóż jeszcze idę w poniedziałek oddać rzeczy, może zdarzy się cud i dostane robotę tam

a co u Was słychać?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
a standardzik

dietka git, aero już zrobiłem
zostało mi jeszcze na dziś 16 burpees i jakaś tabata do tego


teraz ide w fife pograć chyba

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Stoker zaoferuj im się sam

Przypomniało mi się że w nocy zdobywałem szczyty

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no wiesz, ja tam zgłaszałem chęci w chvj razy do roboty, a poza tym z kumplem odpjeralaliśmy tam ładną robotę i nas rekomendowali wszyscy, bo dużo im pomagaliśmy i byliśmy spoko od początku do końca. Ani razu przez ten miech nie zrobiłem chvjni że mi się coś nie chciało, nie było lelum polelum ludzie tam są genialni, nawet są tak zgrani że po robocie razem chodzą na imprezki i gdzieś jeżdżą. Spoko w chvj

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
a ja na praktykach sie niczego nie tykam wyebane mam


http://nk.pl/profile/11261011/gallery/album/2/16


dobry nie ? ziomek mi wyslal na gg przed chwila

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium