SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10020
Idę spać chłopaki

Kobranocka

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no

trza pomyslec

tylko kurde zeby sie modki nie przyczepiły do wulgaryzmow na 1str


jeszcze sie zobaczy co reszta powie


słuchajcie tego :


Panienka stara się o posadę w pewnej firmie, jest po studiach, wykształcona, ładna - idzie na rozmowę kwalifikacyjną.
Szef wydaje się miłym gościem, po krótkim wprowadzeniu wyciąga sobie jej CV i przechodzi do sedna :
- Co motywuje panią do podjęcia tej pracy?
- Jestem osoba bardzo ambitną, lubie podejmowanie nowych wyzwań a ta posada pozwoli mi się rozwijać i w dodatku pokrywa się z moim kierunkiem studiów a także zainteresowaniami.
- Hmm, chyba już to gdzieś słyszałem, no nieważne. Jak pani sądzi, czy jest pani osobą kreatywną?
- Tak, odkąd pamiętam byłam pomysłową osobą.
- Jakże mogło by być inaczej... Zatem jak radzi sobie pani z pracą w stresie? Czy potrafi pani podejmowac racjonalne decyzje?
- Praca w stresie to wyzwanie, a ja lubię podejmować wyzwania. Potrafie zawsze spokojnie przeanalizowac możliwości i wybrać najlepszą.
- Hm. To się jeszcze okaże.. Jest pani zbyt pewna siebie...
- Przepraszam jesli wydałam się zbyt zuchawała, to przez mój entuzjazm...
Szef zmarszczył czoło i spojrzał w CV.
- Dobrze. W takim razie przejdę do sedna. Mam ostatnie pytanie.
- Słucham.
- Czy pracowała pani kiedyś w branży mięsnej? W CV nie ma o tym wzmianki, lecz z doświadczenai wiem, że kandydaci nie piszą takich rzeczy.
- No tak, miał pan nosa, ze tak się wyrażę. Pracowałam kiedyś jako sprzedawczyni w sklepie mięsnym...
- Wspaniale! W takim razie zostaje pani przyjęta, gratuluję!
Chwila auforii i... konsternacja.
- Ale jak to? O mojej posadzie przesądziła praca w sklepie mięsnym? O co chodzi?
Szef zmarszczył brwi - nie lubi zbyt wielu pytań.
- Jakby to powiedzieć... Po prostu potrzebuję kogoś do opjerdalania kiełbachy




hahaha dobre nie>?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Pyton Ci w dddd... omu narobił

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Zimny lech jest dobry tyż, pozdro & poćwicz przenieś krzyż

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Carbon dobry kawał ale długi

a w nazwie gainera nie ma

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Pozdro&Poćwicz wyciągnij wnioski, Gainera pił nawet Kaszpirowski

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
dobra ide spać, jutro ma być jeszcze ten spam

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no długi żeby zbudowac takie oczekiwanie itp


dobra to możee :

Zimnym lechem zalej Gainera, bo cię PISLAM sponiewiera



no to paaa, ja też ide bo nikogo juz nie ma

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-08-05 01:08:09

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
a moze poprostu "Zimny Gajner spam" ?

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zimny Lech Gainer, czyli krwawy kurczak z ryżem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium