SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Stoker nie pal bo Ci się pjerdoli we łbie już i nie jarzysz niektórych kwestii

ehh





















Siema Jurek! :** jak tam w robocie?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Hej Stoker ;*** a nawet dobrze,wczoraj się wybykowałem jak cholera
jutro znów na 24, ale jutro idę tam z miłą chęcią, bo muszę zagadać z taką laską

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Rain cały czas do przodu

Jurek nie pjerdol się, zayeb clena na zmiane z jakiś spalaczem co 2 tyg, i będzie git ja nawet spalaczy nie mogę za bardzo, ciśnienie

Wyngiel sam jestes pisda, ja dzisiaj biegam

Jurek zlecenie???

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-26 20:26:55

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
No i dobrze, motywacja do chodzenia do roboty a ćwiczysz dalej pomimo pracy nie?

Herek spalacze to tylko pomoc, bez nich też się obejdzie

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-26 20:29:00

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139






zayebiste dissy na jakiś leszczy

Stoker wiem z doświadczenia że się da, gdybym jeszcze dietę trzymał tak jak Carbon...

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-26 20:29:55

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
całkiem dobry ten ziomek

nawet w całkiem w chvj

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-26 20:32:31

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
ja to mam taki problem, że jakoś genetycznie po 19 roku życia wyszedł mi brzuch i ku.r.wa nie mogę sobie z tym poradzic:/ u starego podobno też tak było. obciąłem węgle i nic, białko też nic, teraz mam od c***a ruchu i też nic, a nie chce w wieku lat 20 wyglądać jak Ferdynand Kiepski

a druga sprawa taka to to że kur.w.a ja nie połknę tabletki ze spalaczem, kreatyną, ibuprom, apap itp
mam jakąś blokadę w głowie i nie daje rady psychicznie

Tamta laska już od dłuższego czasu jak na zmianę do roboty sobie przychodzi i mnie widzi to się do mnie uśmiecha, w czwartek coś zagadała, a dzisiaj ja do niej zagadałem teraz jak będzie ze zmiany schodzić obiecałem jej że ją do kontroli poproszę Fajna bardzo

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no też się jaram, kilka razy na WBW startował ładnie płynie tutaj, jedzie z nimi prze za***iście

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Jurek to masz lipe, ja po 4 megakapsy kretki łykałem naraz

no to zagadaj, może poruchasz

a co do brzucha, to mam go od 4-tego roku zycia ale teraz coraz lepiej jest, nie chcę zapeszać

dobra idę pobiegać

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-26 20:40:23

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Jest ktos z krk ?

jak tak to pisać mi tu szybko jakieś galerie sklepy warte zachaczenia ( nie nie jestem galerianka i nie potrzebuje jeansów) Wybieram sie na kilka dni i o Krk zahaczam bo jedna noc tam zarezerwowalem w hotelu

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-07-26 20:43:39

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium