SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Biegalem ze szmata nawinienta na kij od szczoty zeby pajeczyny ogarnac w jakies *******onej stolowce
rozumiem jakby to byl restauracja dobra a to jakas stolowka ;d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ciężkie życie hotelarza

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139


chłopaki ostro graja

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no jeszcze kvrwa co wyjdę z roboty i odpalą szluga to podjeżdża do mnie 8 meneli prosząc o fajkę, a jeden to codziennie, wczoraj się wkvrwiłem i powiedziałem żeby się odpjerdolił, darłem mordy jak poyeb, centralnie kontrole nad sobą straciłem, ludzie się na mnie gapili, ziomek mi mówi żebym dał spokój już a ja że ni chvja i potne go, jak do mnie jeszcze raz podejdzie. Przeprosił i poszedł, u niego już mam spokój chyba kumpel mnie też wkvrwił bo dał jednemu 50gr i teraz każdy podchodzi, jak można tak doyebać...

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
haj

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Adi robota ciężka, ale jak się wkręcisz do dobrego hotelu i popracujesz parę lat to masz kasę piękna i robote też git, tylko na początku jesteś taka szmatą - zrób to, zrób tamto, podaj, umyj, po**** i nie wiem co jeszcze

Hello Ania

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Stoker kurva nie pal bo to zuo

a i weź nerwosol czy coś

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Herek korwa co z ta kasta
pisalem na gg rano

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Stoker ja wiem, w tym roku skończyłem technikum hotelarskie

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
pale bo chodzę wkvrwiony, nic mi plany się nie kleją, dodvpcam cały weekend +sobota, niedziela, to upały jak w Bagdadzie, a mam wolne i ustawiam się na kąpielisko, to pada deszcz z rana. Na dodatek menele i niewiarygodnie wkvrwiający kierowcy mpk. Raz biegniemy po praktykach z 40 metrów do autobusu, i zdążyliśmy nie odjechał tylko zamknął drzwi, zamiast puścić bo jeszcze stoi na przystanku to jedzie. No przecież można się zdenerwować. Łyżką bym go zayebał żeby cierpiał

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium