SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no tragedii nie ma ale na tle jego rzekomej wiedzy doświadczenia i stazu (o czym często przypominał w wypowiedziach) to jest cjpą. Ale zaluje ze go nie ma, bo tera sfd nudne jest, do gainera sie wejdzie, szybkie pytania juz nie jarają, ciągle tylko tematy w stylu "mam 13 lat jaką krete kupić", artów też niewiele sie pojawia (a jeśli juz to nic nowego w nich nie ma).

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
to dziennik załóż

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277


,

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Nie chce dziennika, diety nie mam (znaczy odżywiam sie zgodnie z załozeniami) ale nie czuje potrzeby az takiego angazowania bo na wygladzie az tak mi nie zależy.

No i z motywacją zadnych problemów nie mam, jak czegos nie wiem to szukam. wiec po chvj

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
hahahaha Reso dobre



Herek teraz pewnie cały spocony, pomiedzy ciężkimi wdechami parska : "kvrwa" .... "poyebany" .... "carbon" .... "i jego zayebana" .... "tabata"....



nie no moze nie jest tak źle z nim



ja tez na pcozatku sceptycznie do dzienika podchodzilem, ale sie przekonalem i teraz mi spasiło, mam czas to daje obszerne wypiski, a nie bede mial to wrzuce trening tylko zeby miec do czego się odnieść potem i lajt, nawet spoko sprawa dla mnie

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-23 22:27:11

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ale w piwnicy pewnie tyra to ma chłodno ale ten pot spływający po nim

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
yhaha

niech wypoci te schaboszczaki

a co do dziennika t jeszcze mnie jeden fakt cieszy ze mi doradzają bardziej doświadczeni i zwracaja uwage na niektore błędy bo jakby nie bylo to wiedzy nie mam duzej i samemu nei zawsze sie dojdzie ze coś jest żle

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ide na mecz ligi swiatowej i wylaczam kompa
trzymajcie sie

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no tez sie nie puszczaj



ja zaraz pojde na mecz w fifie pewnie

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-23 22:32:32

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
noo tak ale siedze na sfd dwa lata i jednego sie nauczyłem - to ze dla kogoś coś jest zayebiste nie znaczy że dla mnie też

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium