SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a druga sprawa taka to to że kur.w.a ja nie połknę tabletki ze spalaczem, kreatyną, ibuprom, apap itp
mam jakąś blokadę w głowie i nie daje rady psychicznie


wiele osób ma ten problem, czytałem że jak do tego krete zarzucisz to ona dobrze niweluje niechęć i spadki w sile które przy redukcji przeważnie są, spróbuj może pomoże

to fajnie że taką laskę rozkminiłeś, jak tak sprawa wygląda to widzę że znajdziesz sobie pannę

Rain, jakie sklepy Cię interesują, powiedz dokładniej

Galerie, to tak Bonarka, do niedawna największa w Europie podobno, Galeria Krakowska (przy dworcu głównym, jak tam będziesz, to masz pod nosem) Galeria Kazimierz, Plaza, M1, sporo tego shitu, a na rynku na floriańskiej masz też w pytę sklepów


Tylko ceny Cię zapewne rozpjerdolą

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-26 20:57:35

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
oo Stoker tak myslalem ze ty z krk

dawaj Bonarke mniej wiecej adres i to drugie co wymieniłes, no i jakies tesco albo cos zebym cos taniego do jedzienia zakupil


ok dzieki, jak ktoś z Wrocławia to pisać mi tu podobne pytanie

edit: dobra sklepy znalazł mi wujek google


Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-07-26 21:36:43

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
nie wiem co napisać

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
tylko nie pisz

a wogóle ocb bo nie bylo mnie kilka dni i kilkanascie stron wstecz ?!

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-07-26 21:45:08

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
jak zwyle nic

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
o wrócił nikczemnik

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
aj

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2010-07-26 21:55:23

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Adrian to nie jest stary avek

Rain do michy

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Kupiłem se Gainera z HiTeca 4,5kg będzie masa jak nic

"Kiedy mogę zacząć ćwiczyć ?"


Edit: Herek spadaj


Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-07-26 22:00:10

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
to Rain jak za TS się bierzesz???

a i ja bym na twoim miejscu HGC kupił, taniej wychodzi

i nie pyskuj

a i jak chodzisz juz na siłkę 3 msce, to możesz zacząc ćwiczyć

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-26 22:07:00

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium