SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Herek

pisał pisał tylko to z meisiac temu chyba, ja cos tam kojarze


a ja ocyndoliłem jajka z orzechami i ogórami
a potem popiłem białeczkiem i gitara

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-25 14:42:40

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
nie wiem, pewnie pijany byłem

u mnie 3 dzień pada, chociaż jest trochę lepiej niz wczoraj

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
u mnie też od rana leje, w sumie to od wczoraj i znowu musze aeroby w domu robić, eh szkoda ze nie mam rowerka stacjonarnego, znowu bede musial kombinowac hyh

chyba wtedy Cię Herek nie bylo kilka dni co piłeś



ide w fife pyknąc i poczytać ksiazke, narka

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-25 14:55:32

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ja też dziś w domu, 3 dzień z rzędu

wiesz ale ja zwykle zaległosci w spamie nadrabiam *** tam może i pisał

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
korwa zboki yebane
no więc, moja koleżanka mówi że "ma dla mnie dupe" i że wyśle mi jej fote na giegie,ja korwa spodziewałem sie jakiegoś paszteta yebanego, patrze a tu ta panna która mi sie tak podobała, pytam jej czemu mi ją wysłała a ona odpisała, tu cytat: "bo dżenerali spiking jest na Ciebie napalona i chce się z Tobą spotkać" korwa nie pamiętacie jak mówiłem że ide na domówke bo będą jakieś dziewczyny z jej klasy i ona może też będzie, a Wy pisaliście jak jeden mąż "i tak nie zarvchasz"
byłem korwa założyć sobie konto z mbanku i sobie spodnie na mieście kupiłem jak kupisz mi dżinsy to... i tak dalej

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no, ja pamiętam

haha niezła akcja, to teraz musisz ją puknąć

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
kvrwa to teraz masz ruchańsko jak w banu, pewnie z wszystkimi modyfikacjami, fetysze, stopy, majtki itp

jak kumpela mówiła Ci że jest na Ciebie napalona to znaczy że grubo musi ją cipsko swędzić, atakuj!

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-25 15:57:01

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
sixth zró przelew testowy do mnie, też mam w mbanku, przelej z 500zł

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Carbon
Stoker
Adrian spoko, kasa już idzie
gra ktoś na kurniku?

Zmieniony przez - sixth w dniu 2010-07-25 16:08:19

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
ja gram, ciupiemy?
w kółko i krzyżyk, zakładam stół, wbijaj

http://ko.kurnik.pl/?gm=turznica

czekam

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-07-25 16:12:39

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium