SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
Stoker takiej informacji oczekiwalem
niestety zdecydowanie odbiegalo to od tej wersji
uzasadnienie juz znam jesli pojawi sie stosowna prosba to usune bez problemu

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
o nastukafsy

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak? Pierwzsy raz gosciu te zasady slysze, jesli macie problem to usune, jak to ma byc przyczyna

a po drugie sie czepiasz i mowie" bez bulwersu i grzecznie"

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-07-16 17:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
no co takie zdziwko ? https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] darmo mi nikt nie a to musze zarabiać a z nauk teorii świata wiemy że coś kosztem czegoś więc siłka i sfd poszło chwilowo w odstawke ale juz wracam do formy darmo mi nikt nie a to musze zarabiać a z nauk teorii świata wiemy że coś kosztem czegoś więc siłka i sfd poszło chwilowo w odstawke ale juz wracam do formy darmo mi nikt nie a to musze zarabiać a z nauk teorii świata wiemy że coś kosztem czegoś więc siłka i sfd poszło chwilowo w odstawke ale juz wracam do formy [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a myślałeś że napisałem to bo mi się nudziło i chciałem się kłócić?

nie preferuję takich rozrywek, przynajmniej przez internet

wiesz zresztą uzasadnienie pisałem wiele stron wcześniej podobne, a taka druga nie pisana zasada to taka, że czytamy wszystkie nie przeczytane strony zanim coś napiszemy, dlatego się nie rozpisywałem jak pisałem do Ciebie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
guuuys !! peace

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
nigdzie nie widzialem prosby tylko rozkaz

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a róbcie co chcecie, yebie mnie to już, kuurwa staram się być grzeczny a tu się problemy robią, idę w chvj,chcecie to usuwajcie, nie chcecie to nie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no stress :D

ja pokojowy chop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium