SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
chvj z nim

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
hahaha


i z tym FAQiu też dobry pomysł

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Gainer popijamy, marrata pozdrawiamy!!



to z plaża dobre było

A i jestem za FAQ

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-08-03 14:09:42

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
a co w tym FAQ ma sie znaleźć np???

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
" Do Gainer spamu zapraszamy, Poćwiczymy & Pogadamy"

Co ma byc w FAQ?

ze np. nie gadamy o muzyce, (Peja - Tede) bo czesto sa kłótnie jak ktos zacznie

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-08-03 14:39:47

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Chcesz być prawdziwy Gainerowicz, pozdro i poćwicz

czegoś brakuje ale dobre z tym pozdro i pocwicz by było

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
siema

c***ową akcje wczoraj wyłapałem poszedłem se z byłą kumpla na browara w plener (on ją nadal kocha, taki typowy chłopaczek/romantyk c*** wie co jeszce, płacze za nią co drugi dzień) no i nas przyłapał a on jest wściekle o mnie zazdrosny my tam romansu żadnego nie mamy ale jemu sie nie przetłumaczy. Teraz mu z tą jego była tłumaczymy że między nami nic nie ma i niech sie uspokoi. A najlepsze ze ona mi sie podoba. ****A!

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Nazwy nikt nie mogł wymyśleć, pozdro i poćwiczcie

Orson zarvhałeś???/

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-08-03 14:57:52

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no mówie że nie i nie zarucham bo ona mnie za***iście lubi i wogóle ale nic więcej. Chociaz pewnie mokro w cjipie troche ma (widać ) ****a no...

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139


poka foto

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium