SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
W takiej sytuacji możesz ew. porozmawiać z rodzicami czy nie opłaciliby Ci kursu. Możesz jeszcze dodać że większość Twoich znajomych właśnie teraz zaczynają lub są w trakcie, wiesz taki mały szantaż nie zaszkodzi Natomiast jeśli to nie wypali zawsze masz cały sierpień, poszukaj czegoś, jakiejś pracy, ja z kumplem swego czasu przeszliśmy się do Ikei i akurat potrzebowali kogoś na noce na magazyn. Poszukaj takich okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No wlasnie raczej by nie wypalilo poczekamy zobaczymy a co do pracy to wlasnie pracuje zeby zarobic na silke itd :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
@ Rain_Man
pewnie że można, tylko nie wiem czy cokolwiek Ci to powie
dokładnie to Lesznowola, obrzeza wwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
jest już nazwa następnego spamu?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Wiem ze o ile bedzie taka mozliwosc to ja go zakladam.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Bo zawwsze moge byc w pracy

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młody SOGa wbijaj

elo Pany, po treningu, słabiutko dziś klatka 115kg wyjbałem spadek 10kg, ale nawroce sie, dzisiaj ruchanie w poludnie i nadrabianie 2 śniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
Przemyski
kiedyś to samo ale forma wróciła

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Pablo chodzilo mi gdzie wczesniej mieszkales bo cos wspominales o obywatelstwie

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1939
nie nie, miałem tu raczej na myśli ukończenie 18 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium