SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buduję siłownie, proszę o pomoc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Witam, pół wakacji nieźle zapier... w pracy i teraz gdy mam już pieniądze, postanowiłem stworzyć właśną domową siłkę. Zalezy mi na sile, masie i wyglądzie jak chyba każdemu ;) Nie chcę wszystkiego na raz kupić, bo nie potrzebuję, chcialbym się skupić na klacie, barkach i plecach. Co polecacie, kupię też worek bokserski bo od września wracam do mma ;D po pół rocznej przerwie, czyli praktycznie wracam do początku ;) nogi najbardziej lubię robić wykrokami chodzonymi i sztangą także o to się nie martwcie ;) Bardzo liczę na waszą pomoc, i co myślicie na temat, drązku np. regulamin forum, zrobieniu sznura do wspinania się (mam wysokie miejsce do tego ok. 6m) czy położeniu drabiny by po niej chodzić coś jak na workoutcie . ;) Lubię ćwiczyć i to bardzo, biegać tez, jezdzic an rowerze, ogolnie nudzi mnie siedzenie i nic nie robienie, najlepiej jakbym zbuduowal cos zeby móc ćwiczyć codziennie lub nawet dwa razy dziennie ! :D

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-08-16 21:14:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
jak masz takie wysokie miejsce to pomysl o uchwytach do wspinaczki bardzo fajna sprawa potrafi niezle zmeczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski do martwego ciągu.

Następny temat

Podrzut, rwanie, power clean, push press na masę.

WHEY premium