SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
spadki i tak są

Rain dobrze gada, polać mu

patrzcie na to http://komixxy.pl/208423/Echo 

albo to http://komixxy.pl/208923/Antoni 

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-31 13:45:22

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
ten kawalek najlepszy:



Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no doby, dobry... wszystkie zresztą konkretne, za***isty przekaz nie to co.... dobra

ide zaraz trening zrobić, plecy+bic, takich treningów się nie odpuszcza

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-31 13:55:54

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
siema
korwa wczoraj do 5 imprezowaliśmy u mnie jaka suka była to korwa aż mnie rozpjerdalało, prze doopa, ale chyba mnie polubiła bo śmiała się z moich żartów np jak byliśmy pod sklepem nocnym, to tam nie były otwarte drzwi tylko takie okienko w drzwiach tak jakby, kumacie, nie? no i pod tym sklepem leżał nayebany żul, spał sobie smacznie pół metra od drzwi, ja podbijam do tego okienka pokazując palcem na żula i mówie "ja poproszę to samo co ten pan" korwa najpierw w pubie siedzieliśmy do 1, potem do nocnego i do mnie, a kumpel na 8 do roboty mieliśmy koniaki z Ukrainy które były tak obrzydliwe i tak yebały spirytem że masakra, ale klepały dobrze
wczoraj trena robiłem i rozpierała mnie duma, gdy ciężar który mój kumpel wziął na maksa ja pocisnąłem na serie 6 razy jako czwartą serię wyciskania na skosie choi że połowa z Was by ten ciężar na bica wzięła ale i tak radocha była

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
ale chyba mnie polubiła bo śmiała się z moich żartów

to z litości

choi że połowa z Was by ten ciężar na bica wzięła ale i tak radocha była

tez mialem taka radosc jak wiecej podnosilem od innych

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-07-31 14:21:35

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Rain
po prostu panna ma fajne poczucie humoru,a poza tym moje żarty są tak doskonałe że nie da się z nich nie śmiać
o zapomniałbym korwa wiecie co jest najlepsze że ta laska lubi czarny humor wczoraj umarł mój sąsiad - żul (Tadek) i nayebany wymyśliłem dowcip:

Dlaczego Tadek nie jeździ na rowerze?




Bo nie żyje
potem cały czas szły kontynuacje dowcipu, np dlaczego Tadek teraz nie poleje, albo dlaczego Tadek nie rozdaje itp

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Dlaczego Tadek nie jeździ na rowerze?
Bo nie żyje



hahahahauaha

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277


.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927




ostre sucze co?

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
a no ostre

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-07-31 16:17:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium