SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Rain niech zakłąda chłop tu długo juz siedzi

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
a mnie nikt nie zaproponował,osz wy łazarze

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
dzieki za wsparcie zawsze o tym marzyłem

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
foch














lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Rain tylko wtedy zalozy gdy z siostra zagada



1. My tu rządzimy.
2. Chcesz prowokować, daruj sobie i tak Cię olejemy.
3. Świeżakiem przestajesz byc po piątym spamie.
4. Podpis "Gainer Team" jest dla osób które zakładały juz SPAM(chyba że dostaniesz pozwolenie).
5. Nie gadamy o beef'ach.
6. Jeśli jestes ogarnięty, możesz liczyć na to że Cię polubimy(przygarniemy).
7. Jeśli masz zastrzeżenia do nazwy spamu.. Twój problem.
8. W razie nie przestrzegania powyższych zasad zostaniesz olany ciepłym moczem.
9. Pozdro&Poćwicz
10. Z dzieciakami sie nie zadajemy
11. Yebac pedego
12. I WANT TIGHT YOUNG ASSHOLE

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a czemu Sixth nie zakłada? znów będą spięcia, on miał zakładać w chvj dawno temu a kolejny jest zarezerwowany dla mnie

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
a idźcie w c***

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no sixtha nie ma

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
nastukany konczymy nast w 2h i Ty zakładasz

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
gume na bolca i moge was wszystkich zapiąc bez muydła


ruszac dupy! spac mi sie chce

Zmieniony przez - nastukafsy w dniu 2010-08-05 22:29:55

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium