SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
nastukany - no bedzie z 9 lat ale przez ostatni rok mało grałem bo gitare mam chvjowa i brak funduszy na jej zrobienie.. ale to co umiem to umiem

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pyry z gzikiem wy****iste danie na grilla ale talerze sa wtedy cale u***ane bo pyry ladujesz do popiolu, najpierw zjadasz kielbache/kuraka a pyry sobie powoli dochodza i jedza je tylko ci co jeszcz emoga cos zjesc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ide w pile grac

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
POdziwiam.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
orson ale na elektryku ? od początku zaczynales na elektryku czy też wczesniej grales na akustyku bądz klasyku ? bo ja gram juz prawie rok na akustycznej i chce sobie sprawić elektryczną pod koniec wakacji, co o tym sądzisz ? jest sens ?czy moze podszkolic sie jeszcze na pudle?


Reso RIP

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ja szkołe muzyczną skończyłem, I stopień na klasyka, potem długi czas grałem na akustyku i na koniec na elektryku. Ale najlepiej gram na akustyku i najbardziej w sumie lubie

Nie ma co porównywać pudła do elektryka, zupełnie inna technika gry, o wiele mniej siły wkładasz w grę. Warto na pudle ogarnąć sobie podstawy improwizacji, Nie że umiesz akordy i lecisz na elektryka bo g**** zdziałasz. Jak elektryk to improwizacje ogarnij przedewszystkim, do tego różne techniki, hammer-ony/offy, bendy (ze wszystkich gitarzystów których spotkałem niewielu umie poprawnie to wykonać). Ja bym jeszcze podsszkolił się na pudle. Chyba ze chcesz być pajacem i samozwańczym "rokmenem" co to na liecalnych korytarzach przesiadują z gitarami i grają nieśmiertelne "whiskey moją żono".

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
dzięki za opinie, ja przede wszystkim gram dla siebie i tylko dla siebie ;D wróce sobie nayebany z imprezki siąde z pudłem na łozku i cos pobrzdąkam na poprawe nastroju i sie wczuje jeszcze sie poducze na moim epiphonie

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe jak na to Twoi sąsiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
nie wiem, nie pytałem ale chyba nawet nie słyszą bo ja mieszkam w domku

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Burzuj ***any

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium