SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
"Jak wrócę ze sklepu" ma mi wysłać nagie fotki, jak da to wklejam tu

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
niee lepiej na gg wyslij nie ryzykuj bana... misiu

Ty zapytaj skąd jest

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
z Jarosława, ale to cieć jakiś wszedłem na gg i miała pisać, ale opjerdole szmatę jak mi napisze

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
a no tak pisała przecież

Ty nie zdziw się jak będzie miała 12 lat

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Nie zdziwie się nawet jak będzie miała 17 i wyśle mi nagie fotki za***istej suczki, to przecież ja wyśmieje i popjerdole... a wpierw wkleję tu fotki

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ale w bani ma nieźle na***ane

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
albo to gruby 12latek z pryszczami na mordzie i denkami od słoików na nosie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
no poyebana w chvj, żeby chłopa na necie szukać to trzeba mieć nayebane a na kurniku szukać to

ale pewnie ma z 12 lat i chciała żebym jej fotkę kvtasa wysłał, żeby sobie palcówe strzeliła

niech spjerdala, nie ma lekko, nie jestem pierwszy lepszy

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
No skończyłem jej marzenia o internetowych romansach

stoker24cm: cze
piratek2002: hej
stoker24cm: wróciłem z tego sklepu czemu nie wyslalas fotek na gg, co ty se ****a myślisz?
stoker24cm: ?
piratek2002: hm brat mi zablokowalgg
stoker24cm: co ty *******isz, jak moze zablokowac ci gg i nk?
stoker24cm: co za bajeczki?
stoker24cm: jestes ****a?
stoker24cm: jak nie ma fotek to spadam. Nara pozdro & poćwicz

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no randka na kurniku to niezła akcja

Herek - eskepryment sie udał moim zdaniem

wymyśliłem se ze se zrobie zdrowego kurczaka NA SŁODKO po treningu i wyszło gitarka, gdybym mógł dać więcej owoców to by było jeszcze lepsze, ale nie narzekam

w dzienniku wrzuce fotki w raz z opisem za jakies 30min, moze pozniej

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium