SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer buduje! Bo masa jest najważniejsza!! SPAM +18 !!! %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
niestety jarzyny brak. Widać angielska język trudna być.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=20680&postdays=0&postorder=asc&highlight=sfd&start=0

^^ dziennik treningowy jarzyna na animalu, jadą po nim

roz******la mnie jego styl wypowiadania się, jakbym czytał ostatnią ciote, usiłuje za wszelką cene byc kulturalny na maksa, ktoś mu walnie od niechcenia jakąs porade a ten "dzięki panowie, bardzo przyda mi sie wasza opinia, zastosuję sie do tego bla bla bla jestem cjpa".

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-07-23 22:07:23

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
a gdzie po nim nie jechali/jada
zwykly pajac i tyle

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
haha

ej a wytlumaczcie mi jedno
o co chodzi z tym Jarzyną

bo ja wiem tylko ze jest kretynem ale czym on se przeyebał?


jak na 4 lata stażu bez przerwy to cjpa straszna

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-23 22:09:01

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Carbon bolą Cię stawy?? wpjerdalaj żelki to jedna z porad jarzyny

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ahaaa

taki szwagier z niego

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Na lepsze forum nie mogles trafic


Wiem... Na SFD wiadomo, Body-Factory - prawie ta sama ekipa moderatorska


hah a i tak potem na sfds był pod nickiem wall-e czy coś

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
na początku to chyba poszło o jego *****ne porady (herek przytoczył jedną), później był epizod kłótni z koniem (userzy demoty nawet o tym robili zę konie nie lubią jarzyn etc) a potem..

JARZYN ZAKŁADA DZIENNIK TRENINGOWY.
pierwszy to dno, dwie wpiski treningowe i ze 100 stron spamu i pyerdolenia. Dziennik zamknięto.
drugi - jarzyn niby wpiski robi ale stosuje metody godne sezonowca, uzala sie nad sobą, ROBI MC 20kg (jakaś pani z sfd go wybbrechtała), nie znosi krytyki i NON STOP powtarza że ma bardzo mały staż i prosi o wyrozumiałość. z dziennika również robi sie spam. Potem jep, jarzyn zadaje pytanie w dopingu o coś tam i to był ostateczny koniec kariery. Mówie ostateczny bo w między czasie kilka razy był banowany i odbanowywany, skamlał prosił błagał, banana mailami zasypywał, oogólnie cyrk na sfd był gruby

to było wall-east

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-07-23 22:15:38

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Carbon on jeszcze twierdził że jest mezomorfikiem, a jak wygląda to se zobacz

a no i ma bana do 2018 roku na konto donJAZYResko

a co najgorsze... spamował w Gainerze

nooo wall-east

ide tabatę zrobic, zw

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-23 22:16:14

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-23 22:16:33

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
kłótnia z koniem

jedna słuszna rzecz
hehe


nie no nie gadaj, nie wygląda tak źle, ale jak na 4 lata to mizeria

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-23 22:18:14

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Murzyni mają najwiekszy poziom testosteronu, Azjaci najmniejszy

Następny temat

Bary

WHEY premium