SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Spam Daje Wam

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreci ania z jackiem siostry, calkiem zwiazek to owocny. Elektryczne kable speca, wrzuca adam se do pieca. Hantle sztangle i sztangielki, piekarz piecze se precelki, czekolada karmel tofi przy ognisku sie dzis topi. Chyba ze poranne zorza, zarezerwowana loza.

Czy ja jestem elfem malym, czy czlowiekiem bardzo bialym. Kaktus rosnie w sile za dnia a po nocach sie odwadnia. Kazda gwiazda z nieba latem, tanczy erotycznie z bratem. Katem nie nazywam ptaka, bo kupuje se skladaka.

Hipopotam zabil wrone, bo ma wszystko wypaczone, krolik zajacowi gada, ze mu szpilke w d.. Wklada. Mandarynka bananowi na kolacje zupe robi. Sie nie mowi ze sie stygnie bo na wieczor bedzie piknie.

Elefanty, krase byki, ja zazywam kosmetyki, tony farby i domino w piatki leci super kino. Czasem staje ja na glowie, i ponownie to ja robie. Pisze wiersze, mam poezje, gdy bezwladnie sobie leze.

Teraz sie zastanawiacie czy sie dobrze wysypiacie, czy nie macie pelno szklanka a w jeziorze plyne z ranka. Banka jak myslana peka, cala ma spocona reka, siega po kapuste z beczki i wyjmuje mu zawleczki.


Hejtujemy wszystkie sledzie, bo makrela sobie jedzie!

Pozdrawiam i zycze milych i udanych noworocznych zabaw, jakze by nie mowic to tylko latajacy orzel ma sile byka.

I jeszcze jedno, zdradze wam sekret, kazdej nocy zamieniam sie w smoka. W przyszlosci chce zostac pustynia gabi lub jak nie wypali to wiatrem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
do kasacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosił bym o ułożenie treningu i diety :)

Następny temat

Podciąganie / wzmocnienie pleców

WHEY premium