SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 204952

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
BPL-G skoro bramka Messiego to blad VdS to bramka MU to blad sedziego, jezeli mamy oceniac w takim wymiarze

a co ma bład sędziego do błędu bramkarza danej drużyny?
W jednym wypadku zawinił sędzia(niezwiazany z drużyną) w drugim już konkretny gracz danej druzyny.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
tez uwazam, ze gol Messiego, to duzy blad van der Sara
nie byl najlepiej ustawiony, spoznil interwencje, strzal byl dosc mocny, ale bez przesady

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
queblo dodałem - jezeli mamy oceniac w takim wymiarze - w wymiarze popelnionych bledow

a co ma bład sędziego do błędu bramkarza danej drużyny?
W jednym wypadku zawinił sędzia(niezwiazany z drużyną) w drugim już konkretny gracz danej druzyny.


a tyle ma ze, jak jestes w danej druzynie to pracujesz na jej konto i popelniony blad przez jednego z druzyny odbija sie na calym jego teamie - zasluzenie. a sedzia druzyny nie ma i bledy sedziow odbijaja sie roznie na roznych druzynach - niezasluzenie.

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
BPL-G pare stron wczesniej pisales ze dzienikarze Sportu musieli byc pijani skoro wycenili Blaugrane 2 krotnie wyzej od Man Utd jestem ciekaw czy nadal tak uwazasz?


Plan fiesty ulicami Barcelony po wygraniu CL

Znamy już dokładny plan rundy honorowej piłkarzy ulicami Barcelony, a także tego co wydarzy się dzisiaj na Camp Nou.

Poniżej szczegółowy plan tego co się dzisiaj wydarzy. Transmisja z tego wydarzenia na www.TV3.cat i na www.FCBarcelona.cat.
17:30 - Początek rundy honorowej.http://www.fcbarcelona.com/web/downloads/imatges/mapa_rua_Champions_2011_CAT.jpg
18:30 - Otwarcie bram Camp Nou dla kibiców - występy muzyczne, m.in: Cris Juanico, Banda del Yuyu, Minimal 21, La Gran Aventura, Mine, Amelie, Joan Masdéu, Jofre Bardagí, Miguel Abras, Gertrudis, Brams, Gossos i De la Hoja.
21:00 - Początek głównej fiesty na stadionie. Pojawianie się zawodników. Pokaz sztucznych ogni.
22:00 - Zakończenie fiesty
źródło: FCBarcelona.cat

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-05-29 18:07:38

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3CAT 
http://www.fcbarcelona.com/web/english/locucio/btv_en_directe.html


Iniesta i Pique jacy zayebani

ps


Barça Borges z Pucharem Europy!


Kolejny puchar za zwycięstwo w Lidze Mistrzów dla Barcelony! W Lanxess Arena w Kolonii piłkarze ręczni katalońskiego klubu pokonali w finale odwiecznego rywala, Renovalia Ciudad Real (27:24). Decydujący okazał się bramkarz Sarić.


Ale weekend

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Wypowiedzi graczy Barcelony podczas fiesty na Camp Nou

Piłkarze Barcelony świętują zdobycie czwartego w historii Pucharu Europy. Głos podczas celebracji sukcesu na Camp Nou zabrało siedmiu graczy Azulgrany i Pep Guardiola.


Oto wypowiedzi graczy Barcelony i Pepa Guardioli:

Puyol: "Dziękuje wam za przybycie. Powiedziałem, że wrócimy tu, aby wspólnie świętować i jesteśmy. Cieszcie się, bo ten tryumf wiele nas kosztował".

Pep Guardiola: "Witajcie. Dziękuje wam wszystkim. Czujemy, że jesteśmy blisko was. Dziękuje, że cały czas nas wspieraliście. W przyszłym sezonie powrócimy z wielką pokorą i będziemy dalej ciężko pracować. Podczas celebracji przemawiali wszyscy z wyjątkiem jednego…" – wywoływał na koniec Messiego.

Messi: "Nie mam nic do powiedzenia. Chcę tylko podziękować wszystkim za ten udany rok. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję świętować jeszcze częściej. Visca el Barça y Visca Catalunya!".

Xavi: "To tylko słowa. Dziękuję wam za wszystko. Ta drużyna jest po prostu za***ista. Zawsze czułem się culé i Katalończykiem. Teraz utwierdzam się w tym jeszcze mocniej".

Abidal: "Dziękuję wam za wsparcie w ciągu całego sezonu. Bez was nie byłoby tego wszystkiego. Dziękuje całej drużynie i kapitanowi za wręczenie mi opaski podczas finału. To był najlepszy dzień dla mnie, jako sportowca. Uniesienie tego trofeum było czymś fantastycznym. Raz jeszcze wam dziękuję. Visca el Barça y Visca Catalunya!".

Iniesta: "Dziękuję wam za wsparcie. Bez was to wszystko byłoby niemożliwe. Dziękuje, że cały czas byliście z nami. Serce mówi mi, że największą rzeczą jest bycie cule i jestem z tego powodu bardzo dumny. Visca el Barça y Visca Catalunya!".

Valdés: "Aby dopełnić tej celebracji, brakuje jednego małego szczegółu". Po tych słowach Vivi przyozdobił trofeum Ligi Mistrzów flagą Katalonii. "Mieliśmy jeden puchar, obiecaliśmy następny i oto jest" – dodał.

Piqué: "Dzisiaj będę mówić krótko. Mój przyjaciel zachęcał mnie, abym to powiedział. Nie bierzemy narkotyków, nie przekupujemy arbitrów, my tylko gramy w piłkę. Mam nadzieję, że pojawicie się na koncercie Shakiry na Stadionie Olimpijskim!".


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-05-29 23:29:07

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
"Mam nadzieję, że pojawicie się na koncercie Shakiry na Stadionie Olimpijskim"

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
gdzies kiedyś wyczytałem ze któryś z graczy Barcy bujał się z tą Shakirą
ale nie wiem ile w tym prawdy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
nadal z Nia jest
Pique

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Zawodnicy kreca tylkami












Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-05-30 13:11:38

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium