SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 204063

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Zwycięstwo nad Celticiem było 100 w LM związku z czym Barca dołączyła do elitarnego grona (do Realu i United)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Defensa Central przeprasza Messiego

David Jorquera, dyrektor Defensa Central, przeprosił Leo Messiego w imieniu portalu, na którym pojawiło się zdjęcie Argentyńczyka ze strzykawką, która miała sugerować, że napastnik FC Barcelony korzystał z tego samego dopingu, co Lance Armstrong.

Jorquera wyjaśnił, iż ten artykuł nie był autorstwa żadnego z pracowników Defensa Central, a został przesłany przez czytelnika i 'spadł' na redaktora dyżurnego. 'Bomba eksplodowała. Portale społecznościowe okrutnie ukarały Defensa Central. Dużo gorzej: jesteśmy zmasakrowani. Dlaczego? Ponieważ redaktor dyżurny nie widział przez półtorej godziny, że forumowicz z La Peña Lambayeke, strzelił nam samobójczą bramkę', można przeczytać w publicznej notatce.

Jorquera kontynuował nadal, że Lambayeke 'opublikował post, który nigdy nie powinien znaleźć się na naszej stronie. Był to post, który przekroczył jakiekolwiek granice'. 'Powiedzieć Defensa Central, to to samo co mówić Hala Madrid! To prawda, że jesteśmy zbyt Madridistas, ale jak najbardziej legalnie. Jesteśmy ludźmi, którzy nie tworzą mistyfikacji i pułapek. Tak pozostanie długo, dopóki ja będę dyrektorem', mówił.

'Chcę przekazać Leo Messiemu przeprosiny w imieniu Defensa Central za to, że wcześniej tego nie wykryliśmy i nie usunęliśmy', podsumował. Przypominamy, że FC Barcelona postanowiła złożyć pozew przeciwko portalowi.

,mam nadzieje że Barca nie wycofa pozwu,a sąd przyzna kare nie mniejszą jak pewnemu radiu

Martín Montoya oskarżony o kradzież portfela

Jak donosi Mundo Deportivo, Martín Montoya został oskarżony o kradzież portfela taksówkarza, co miało wydarzyć się 17 października podczas przejazdu z Hotelu Trip Alameda na lotnisko Barajas. Zawodnik znajdował się wtedy na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii U-21.

Oskarżony o kradzież portfela został właśnie Montoya, ponieważ on siedział na fotelu pasażera, gdzie rzekomo znajdował się portfel kierowcy. Razem z Montoyą jechali też Gerard Deulofeu, Cristian Tello i doktor Jorge Guillén.

Środowisko zawodnika stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom.


imo mało realne żeby ryzykował karierę dla paru set euro...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Martín Montoya oskarżony o kradzież portfela

Jak donosi Mundo Deportivo, Martín Montoya został oskarżony o kradzież portfela taksówkarza, co miało wydarzyć się 17 października podczas przejazdu z Hotelu Trip Alameda na lotnisko Barajas. Zawodnik znajdował się wtedy na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii U-21.

Oskarżony o kradzież portfela został właśnie Montoya, ponieważ on siedział na fotelu pasażera, gdzie rzekomo znajdował się portfel kierowcy. Razem z Montoyą jechali też Gerard Deulofeu, Cristian Tello i doktor Jorge Guillén.

Środowisko zawodnika stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom.

I mu jeszcze kasy brakuje ..

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Kryzys jest,to każde euro się liczy


'Oskarżenia odnoście kradzieży portfela taksówkarzowi są całkowicie fałszywe', napisał Martín Montoya na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.


Xavi bije rekord podań w Lidze Mistrzów

Xavi w spotkaniu z Celtkiem Glasgow zaliczył w sumie 182 podania, z czego 177 było celnych. Wychodzi na to, że jedynie pięć podań zakończyło się przechwytem przez szkocką drużynę. Wskaźnik powodzenia pomocnika z Terrasy jest rekordowy - 97,3%.

W sumie FC Barcelona wykonała 954 podań, z których 849 było celnych - 90% skuteczności. Biorąd pod uwagę Celtic Glasgow - 337 podań, 172 celne, 64% skuteczności.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Ani trochę mnie to nie zdziwiło..

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
Bo nie może to nikogo dziwić (no chyba że ktoś nie interesuje się pn) ,każdy od dawna wie że z Xavim nikt pod względem ilości i celności podań nie może się równać

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649

http://www.meczyki.pl/skroty/19846/fc_barcelona_celtic_glasgow_fc_21.html 

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649


"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17447 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196482
1.Stare i wrzucałem to już w starym temacie o Realu
2.Co Pudło Ramosa ma wspólnego z Barcą?
3.Nikt raczej nie zna tu Hiszpańskiego,więc następnym razem wrzucaj wersję z napisami

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium