SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 204847

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547








Pol Ballesté López (bramkarz Juvenil) na twitterze: Dziś odwiedził nas wielki Samu, tutaj mogę Wam pokazać zdjęcie po meczu. Dobranoc!
btw gracze Juvenil B przegrali ten mecz 1;0 a przeciwnikiem był Spartak Moskwa

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
to jakim Guardiola jest trenerem, czy faktycznie jest geniuszem, wyjdzie jak przeniesie sie z barcelony do innego klubu. Mysle, ze nie tylko ja na to czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
j/w

Też chciałbym go zobaczyć w innym klubie i ocenić, czy jego sukces w Barcelonie wypływa bardziej z umiejętności trenerskich, czy z doskonałej znajomości tego systemu. Liczę, że za niedługo to nastąpi.

Jestem zdania, że oceniać trenerów można po dłuższej pracy, a nawet po zakończeniu kariery trenerskiej, dlatego nie lubię stwierdzeń typu "Guardiola jest dobrym trenerem", ale też, idących w drugą stronę: "Guardiola ma tylko zespół samograja".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Ja mam nadzieje że Pep stanie się Fergusonem Barcelony(mało prawdopodobne jest to) poza tym nie wiadomo czy będziemy go mogli ocenić bo co mi się zdaje że poleci po zakończeniu przygody z Barcą do Kataru ponieważ tamtejszy związek oferuje mu podobno 36 mln euro netto za sezon,umowa miałaby trwać 10 lat(czyli do mundialu w Katarze)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547





Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Oficjalne składy;
Barca:Valdés; Alves, Mascherano, Puyol, Adriano; Busquets, Xavi, Thiago; Iniesta, Messi y Tello.


Real;Casillas, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao; Khedira, Xabi Alonso; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo y Benzema.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w sumie w jednej i drugiej ekipie bez niespodzianek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Imo obecność Tello w wyjściowym składzie jest zaskoczeniem oby na +
Ławka rezerwowych Barcy: Pinto, Piqué, Keita, Cesc, Alexis, Pedro, Montoya

Ławka rezerwowych Realu: Adán, Albiol, Marcelo, Granero, Kaká, Callejón, Higuaín

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Dziwne,że Mou nie wystawił trzech DMów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
0:1 no i pod górkę od 17 minuty

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium