SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 204160

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649

wklej serię kreskówek (z napisami)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17453 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196497
Jakich kreskówek?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
corocznych barcelońskich ;-jj

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17453 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196497
Chodzi ci o Barca Toons?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Chyba to się tak nazywa

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17453 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196497
Jeżeli o to ci chodzi ,to one wychodzą jak jest coś szczególnego El Clasico,transfer,,jakaś kampania,puchar Gampera czy święto.I tam nie ma co tłumaczyć bo nic nie mówią





Fanàtics Barça zgodzą się z Mossos

Jak donosi Mundo Deportivo, grupa zgodzi się z decyzją Mossos d'Esquadra, która ma wskazać kto będzie mógł a komu zabroniony zostanie wstęp na Grada d'animació. Wszystko po to aby projekt posuwał się naprzód.

Grupa Fanàtics Barça oświadczyła, że akceptuje iż jakakolwiek osoba postrzegana przez Mossos d'Esquadra za "szkodliwą lub niebezpieczną dla Grada d'animació zostanie wyłączona z tego projektu (...), co pozwoli wyeliminować w ten sposób przeszkody, które nie pozwalały katalońskiej policji wydać zgody na powstanie trybuny, dzięki czemu ułatwi się droga do jej stworzenia".

Grupa potwierdziła także swój apel, ogłoszony 10 października, w którym nawoływano klub i Mossos do tego aby potwierdzono,że projekt trybuny ze zwiększonym dopingiem kibiców będzie kontynuowany


Wreszcie będzie porządny doping

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
mnóstwo jest tych toonsów,
całkiem ciekawie są zrobione postacie

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17453 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196497
Dowód na transfer Neymara do Barçy?



W rocznym sprawozdaniu przygotowanym przez FC Barcelonę znalazła się notka informująca o zobowiązaniu zakupu 'wartego 40 milionów euro', z czego 10 milionów euro zostało już wpłacone.

Związek, jaki tworzył się pomiędzy Neymarem a FC Barceloną zarówno w Hiszpanii, jak i w Brazylii, nabiera kształtów dzięki jednemu z dowodów. Wszystko pojawia się na 178 stronie sprawozdania przygotowanego przez FC Barcelonę za sezon 2011/12, które zostało wydane na rzecz członków elektorów Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, a umieszczone także na oficjalnej stronie internetowej.

Czujnym okiem wykazały się @barcastuff i Diarioyoya.com. Dokładny tekst brzmi następująco: '30 czerwca 2012, Klub posiada wiążące zobowiązania do zakupu długoterminowego w kwocie 40000 euro. Zgodnie z tym zobowiązaniem, Klub zapłacił w ciągu roku 10000 euro, które zostały uznane, jako zaliczka w kategorii 'sportowe wartości niematerialne' do 30 czerwca 2012 roku'.

Z tekstu tego wynika, że FC Barcelona zamierza dokonać operacji łącznie wartej 40 tysięcy euro, której już zostało zapłacone 10 tysięcy euro. Kwoty te pasują do informacji, jakie ostatnio publikował Sport na temat transferu Neymara.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17453 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196497
Niestety edycja nie hula w tym temacię.W ostatnim akapicie jest błąd tam gdzie użyto słowa tysiące powinno być milionów

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
oby Neymar tam nie przeszedł
nie cierpię ich

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium