SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 205244

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Do spania bo jutro do szkoły

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczyłem na twoją odpowiedź bo tutaj najgłośniej krzyczysz znane 'Visca el barca'. Znasz coś innego poza tym?
A argumentów brak na ZP 2010.
Piłkarzem jest wielkim, 2009 i 2011 jak najbardziej zasłużone. Długo takiego piłkarza nie będzie, tak samo takiego jak Ronaldinho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
boli nie :) ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twój brak znajomości jakichkolwiek przyśpiewek czy argumentów? Nie mnie, kibiców Barcelony zapewne
Przecież mnie to lata czy Ronaldo czy kto inny z Realu zdobędzie ZP. Wtedy (2010) mieć powinien tą nagrodę Sneijder
Styl piłkarza jaki najbardziej lubię to R10, gracza, który nigdy Madrytu nie powąchał. Lubie futbol ale nie lubię takiego kibicowania.
Jeżeli się utożsamiam z jakimś klubem to chociaż cokolwiek o nim wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
Nie ma o co sie klucic bo dla jednych slusznie a dla innych nie Messi zdobyl ZP za 2010 rok wedlug 22,65% glosujacych trenerow oraz kapitanow rep. byl najlepszym graczem po prostu trzeba uszanowac ich wybor mimo ze sie z nim nie zgadzamy(osobiscie tez nie dal by owej nagrody Leo bo moim zdaniem to Xavi powinien wtedy zwyciezyc a Wesley byc na 2 miejscu)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Gdzieś BPL-G pisał już na temat ZP z 2010 roku, w pełni się z Nim zgadzam, powinien dostać Sneijder lub Xavi i tyle w temacie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
Z odznaką Klubowego Mistrza Świata przeciwko Osasunie

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
Oficjalnie: Porozumienie ws. Maxwella osiągnięte!

Jak podał przed chwilą na swoim twitterze klub, FC Barcelona i Paris Saint-Germain osiągneły porozumienie w sprawie transferu Maxwella. O transferze lewego obrońcy Barcelony było już głośno od kilku dni. Dzisiaj, pojawiające się plotki uwiarygodnił Pep Guardiola, który poinformował, na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Osasuną Pampeluna, że sam zawodnik poprosił o możliwość odejścia. Tuż po godzinie 19 klub oficjalnie poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej i kanałów społecznościowych, że zostało osiągnięte wstępne porozumienie między Paris Saint-Germain i FC Barceloną. Tym samym zawodnik otrzymał pozwolenie na podróż do Paryża, by dokończyć całą operację i przejść testy medyczne. Kwota odstępnego nie została podana i prawdopodobnie zostanie ujawniona dopiero w momencie ostatecznego sfinalizowania transferu.

Ciesze sie bardzo ze odchodzi mam nadzeje ze plotki o Albie sie potwierdza i zawita niedlugo u nas

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
I git, dzieki za gre Maxwell

ps

Wrescie nie bedzie trzeba ogladac co chwila wycowywania do obroncy spod bramki rywala

Noi koszulke trzeba kupic z logiem :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
OJ nie zapomne jak kiedyś sie interesowałem piłką , najbardziej nie zapomne czasów Ronalda, tego prawdziwego Ronalda, nie obecnej panienki z realu. No i czasu Ronaldinha. Teraz od czasu do czasu zerkne co sie dzieje w piłce ale Messi prawdziwa kosa jest teraz z tego co widziałem

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium