SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 204852

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na tym filmiku ewidentnie widac ze nawet nie byo dotkniecia Alvesa tylko o pilke

tak wiec ze czerwo nie sluszne to oczywiste




Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2011-04-28 15:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
Odnośnie tej wypowiedzi
Z tym sędziowaniem to niestety tak wygląda że często w ważnych momentach jest jakaś decyzja na korzyść Barcelony. Sam już o tym pisałem po meczu z Arsenalem i teraz znowu więcej mówi się o kartce dla Pepe niż o meczu czy bramkach Messiego.

Myślę że lepiej dla wszystkich by było gdyby sędzia wytrzymał ciśnienie i dał żółtą, przynajmniej Real by nie miał łatwego wytłumaczenia ewentualnej porażki.

Dzisiaj w pracy słuchałem wiadomości że Barcelona chce zaskarżyć Mourinho.
http://www.sport.banzaj.pl/Barcelona-zaskarzy-Mourinho-do-UEFA-27565.html
Dla mnie takie akcje zabijają całe piękno tego sportu... Dogryzają sobie straszliwie... Aż strach się bac co będzie za kilka dni na Camp Nou
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wprowadzilby sie zapis video i nie byloby tych problemow i tego calego aktorstwa
najbardziej w tym wszystkim smiesz tlumaczenie uefy/fify ze zwolni gre
no ale wiadomo ze wtedy straciliby mozliwosc wplywania na wyniki meczy podobnie w krajowych federacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
no Alves jak zwykle symuluje
zołta za ten faul
i znowu wypaczony wynik przez sedziego
po tej czerwieni zmieniło sie oblicze meczu

mam cicha nadzieje ze na CN Real pokaze klase

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw nikt juz nie pamieta jak w 1 meczu z interem bramka milito nie powina byc uznana i tak samo w 2 meczu z owym interem bramka bojana niezostala zaliczona choc byla zdobyta prawidlowo no ale wszyscy widza tylko to ze sedziowie gwizda pod nas


JW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
dokladnie jak Rybas
mou nie umie przegrywac, doszukuje sie wszedzie winnych tylko nie siebie i swojej druzyny, raz sie udalo im wygrac i liczyl na powtorke ale sie przeliczyl, o jego arogancji juz wspominac nie musze

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 686 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19236
Tak tylko,że jak się Real otworzy w meczu rewanżowym to bardzo możliwe że skończy się taks samo jak na jesieni

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
na to licze

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Wenger: "Mourinho nie zachowuje się w porządku, Barça jest najlepszym klubem na świecie"

Nie milkną echa środowego starcia Realu Madryt z Barceloną. Jednym z trenerów, który pokusił się o opinię na temat tego meczu był opiekun Arsenalu Londyn, Arsene Wenger.


"Ciężko mi o tym mówić, bo widziałem swój zespół w podobnej sytuacji, ale nie wierzę jednocześnie w to co mówi Mourinho. W tym sezonie Barça być może miała sporo szczęścia, jednak jest to wynik zwykłego przypadku. Może przesadzam, ale myślę, że Barcelona gra najlepszy futbol na świecie i musimy jej to szczerze oddać" &#8211; mówił Wenger dla dziennika The Telegraph.

"Na kolana" przed Messim

Arsene Wenger pochwalił także bohatera środowego spotkania z Realem, Leo Messiego. Francuz wierzy, iż argentyńska gwiazda może się stać najlepszym piłkarzem wszechczasów.

"On jest pokorny, cieszy się grą i cały czas wspiera kolegów. Kiedy zobaczysz koszulkę z jego numerem, nie pozostaje ci nic innego, jak uklęknąć i powiedzieć: jesteś fantastyczny. Ma już ponad 50 bramek i 25 asyst w tym sezonie. On jest wyjątkowy" &#8211; zakończył szkoleniowiec The Gunners.
źródło: sport.es


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-04-28 20:24:23

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Messi ma az tyle asyst ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium