SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FC Barcelona vol 3.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 204247

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O! Widzę, że panowie również są wielkimi fanami blogów Kowala
Również z niecierpliwością czekam na następny blog
Również obstawiam tezę, że oszczędzali się na CdR ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Wielka szkoda wczorajszego meczu, no ale trudno, awansował lepszy i trzeba sie z tym pogodzic

Visca el BARCELONA

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Tak mi smutno, ze gdyby nie fakt, ze mam preordera na diablo3 to chyba zostalbym fanem realu ;(

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Pep Guardiola wyznał w pomeczowej wypowiedzi, że w ciągu kilku dni spotka się z prezydentem Sandro Rosellem i w sprawie przyszłości szkoleniowca podejmą decyzję "najlepszą dla Klubu".

Tuż po zakończeniu spotkania Barcelony z Chelsea Pep Guardiola wyjawił mediom, że w ciągu kilku dni zadecyduje o tym czy zostanie w zespole na kolejny sezon czy odejdzie.

"W najbliższych dniach zadecydujemy o tym czy zostanę czy nie", powiedział Guardiola. "Będę rozmawiał o tym z prezydentem i wspólnie podejmiemy decyzję lepsza dla klubu", dodał trener Barcelony.

"Jutro i w ciągu kilku dni będę rozmawiał z Tito i z prezydentem i wspólnie zadecydujemy. Będziemy rozmawiać o wszystkim, o obecnej sytuacji, i potem podejmiemy decyzję, bo teraz jeszcze piłka jest w grze", zakończył.


Zobaczymy co z tego wyniknie.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oby nie został
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Czemu?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zespół się posypie. Przyjdzie jakiś No-Name (chyba, że Villas Boas ale to byłby strzał w kolano ).
Nie no na poważnie jestem ciekaw czy Guardiola poradzi sobie w zespole, który trzeba budować. Czy to czasem nie jest tak, że zawodnicy wypracowywali te tytuły.
Zobaczymy.

Rozwala mnie tylko ta pewność kibiców barcy, którzy są pewni, iż w następnym sezonie barca wszystkich rozjedzie a teraz po prostu ma lekką zadyszke. Już słyszałem to samo o kwietniowym GD ('no no poczekajcie do kwietnia, dostaniecie znowu w dupke i zobaczycie kto jest mistrzem') ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BTW
Prezes 'więcej niż klubu' i jego wrodzona 'politycznie niepoprawna' skromność
http://www.fcbarca.com/41976-rosell-jesli-zawsze-wygrywalby-lepszy-zawsze-wygrywalaby-barca.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Nie ma sensu czytać tych komentarzy bo pisane są w głównej mierze przez dzieci i tych którzy "kibicują" Barcelonie od niedawna, zresztą przeglądając różne strony klubów da się zauważyć te same teksty które przytoczyłeś ;)

Co do Pepa to mam nadzieje że zostanie,no ale jakby postanowił inaczej widział bym Bielse na jego miejsce.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Ja już się tak przyzwyczaiłem do Guardioli, że nie wyobrażam sobie Barcy bez niego ;)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szkółka Piłkarska

Następny temat

testy

WHEY premium