Messi 11'(Iniesta) 68'
Xavi 28'(Pedro)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-10-15 23:13:08

...
Genialnie to zrobił przy bramce na 1:0 . Wydymał bez mydła 2 obrońców i położył jeszcze elegancko bramkarza widać że wie co zrobić by osiągnąć cel .
SZKODA że Iniesta nie strzelił na 3:0 , jego zwód też był genialny i brameczka byłaby idealnym zwieńczeniem jego akcji .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2011-10-16 13:25:36

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Ekspert
Ciekawy gest Victora Valdesa

Wielu tego nie widziało, lecz gdy Leo Messi strzelił gola na 1-0 dla Barcelony, Victor Valdes wskazał palcem na trybuny. Zły znak? Nic z tego.

11. minuta - Barca nie gra dobrze i na Camp Nou kibice oczekują gola. Iniesta z Messim tworzą razem piękną akcję i jest 1-0. Na Camp Nou czuje się ulgę. Niektórzy patrzą na Victora Valdesa i są zaskoczeni. Dlaczego pokazuje palcem na trybuny? Czy coś się stało?

Bramkarz Barcelony sam wyjaśnił, co go skłoniło do takiego zachowania i powiedział po meczu dla Catalunya Radio: "Mam przyjaciela, który zawsze mówił mi, że klub nie jest w stanie strzelić gola po akcji, która rozpoczyna się od wyrzutu przeze mnie piłki ręką. Messi trafił i wskazałem na mojego przyjaciela, który był na trybunach".

Dwa tygodnie przerwy Pique

Stoper Barcy będzie zmuszony do dwutygodniowej przerwy od boiska w związku z kontuzją ścięgna prawej nogi podczas swojego 150. występu dla Barcelony.