SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eiszeit/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 130 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9013
I dałaś radę:)! super, graty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
PODSUMOWANIE

Jak obiecałam, tak czynię Wróciłam do domu zmęczona, szczęśliwa i z lekkim niedowierzaniem, że to już. Tyle się mówiło, czekało, było tak wiele przygotowań, stresów i wątpliwości, a teraz mam to za sobą. Pierwszy start, pierwsza próba własnej odwagi i determinacji. Ale od początku

W dziale Ladies nie jestem po raz pierwszy. I teraz wiem, że gdybym jakiś czas temu nie wycofała się rakiem w bezpieczne otchłanie prostszych, mniej radykalnych rozwiązań, teraz najprawdopodobniej byłabym znacznie dalej w kwestiach sylwetkowych. Z drugiej strony, rozpoczęłam prowadzenie dziennika w konkretnym celu, z konkretnymi założeniami i wiedzą odnośnie specyfiki działu Ladies. Starałam się dostosować, próbować, działać. Pierwszym utrudnieniem była operacja, którą przeszłam, i która mogła zamieszać w moich planach, ale postanowiłam nie rezygnować. Po pewnym czasie, kiedy na nowo zaznajomiłam się z treningiem siłowym, podjęłam jedną z ważniejszych decyzji dla mojej sylwetki.

Marta, napisanie do Ciebie było narawdę trudne i długo nad tym myślałam Trochę mnie przerażałaś, trochę bałam się, że nie dam sobie rady, z drugiej strony wiedziałam, że nie trafię lepiej. I proszę. Po kilku tygodniach treningów pojawił się termin 21.09. Dla mnie abstrakcja, szok, przecież ewentualny start planowałam w 2015. Ale Twoje słowa dały mi siłę i wielką motywację, rozkręciłam się na całego. Tak naprawdę jak tylko przeczytałam, że widzisz dla mnie nadzieję latałam po pokoju jak mały samolocik i piałam ze szczęścia

Rozpoczęłyśmy pierwszy cykl. Nie było łatwo, po raz pierwszy postawiłam przed sobą aż takie wyzwanie, a Ty nie oszczędzałaś Jednak po każdym treningu miałam wrażenie, że daję z siebie wszystko, że chcę więcej i lepiej, że pragnę się starać. Zgrałam styl życia z pracą i zawodem pisarza, z dokształcaniem i stosem roboty w życiu prywatnym i wcale nie żałuję. Jeśli się chce, da się i warto się postarać Ciało zaczęło się zmieniać, ja coraz bardziej rozumiałam istotę, sens i wymowę tego przedsięwzięcia, jednym słowem, pielęgnowałam w sobie kiełkującą pasję. Po 12 tygodniowym cyklu zanotowałam następujące zmiany:




Już w pierwszych postach tego dziennika pisałam, że chcę wystartować i wiem, że to zrobię. Z początku była to tylko mglista wizja, coś jakby marzenie, w które wierzyłam mocno, ale w sposób bardzo oddalony. I proszę, jak z Ladies spełnia się marzenia


Ten widok z początku mnie przerażał




Z męskim wsparciem






A tutaj Wszystkie piękne, pewne i szczęśliwe. Niesamowicie było znaleźć się tam z Wami


W tym miejscu będę sporo dziękowała

Dziękuję Rudej, Cziki i Arphiel, które pomagały mi w pierwszych krokach tego dziennika, to bardzo dużo znaczy, kiedy ktoś podgląda, czuwa i koryguje

Ogromne dzięki dla Eveline, za milion prywatnych wiadomości, za rady, za wsparcie w chwilach zwątpienia i za to, że można z Tobą naprawdę fajnie porozmawiać. Ogromnie mi pomogłaś i jestem bardzo szczęśliwa, że wreszcie się poznałyśmy Już wczoraj Ci mówiłam, ale powtórzę raz jeszcze - jesteś w moich oczach Tytanem i nic tego nie zmieni

Anchy, Esther, Poran, Viki, Lilith, Arphiel , raz jeszcze Eve, czytanie Waszych dzienników, obserwowanie zmagań i walki niejednokrotnie z własną fizjologią naprawdę daje siłę. Byłyście dla mnie wzorem i motywacją. W okresie przygotowawczym przed zawodami czytanie Waszych postów naprawdę pomagało, dawało poczucie, że gramy w tej samej drużynie i skoro Wy możecie wytrzymać, to i ja dam radę. Wszystkie jesteście wielkie, mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz, a mi z każdym spotkaniem będzie coraz bliżej do Waszej perfekcji. Jesteście silne, piękne i kobiece, wszystkim Wam gratuluję A Ciebie Anchy pcciałabym bardzo zobaczyć na scenie

I oczywiście...Marta. Nie byłoby mnie tu gdzie jestem, gdybym nie zdecydowała się do Ciebie napisać Dziękuję za prowadzenie mnie, dziękuję za stawianie do pionu i za wiedzę, którą przekazujesz. Jesteś dla mnie ogromnym wzorem i autorytetem. Przepraszam za niektóre histerie, obiecuję, że to się więcej nie powtórzy No, przynajmniej będzie zdarzało się mniej często Wiem, że mogę jeszcze wiele osiągnąć i chciałabym iść do tego wciąż z Twoją pomocą

Dziękuję też wszystkim Dziewczynom, które zaglądały, kibicowały i ściskały kciuki, Wasze wsparcie wiele znaczy i pomaga. Walczcie o najlepszą wizję samych siebie, bo nic tak nie smakuje jak świadomość wewnętrznego zwycięstwa

Dziękuję też Moderatorkom, które dzwigają na barkach ogrom działu, pomagają, poprawiają i wyprowadzają na prostą. Nie wyobrażam sobie tego miejsca bez Was, i niezmienne darzę Was wielkim szacunkiem.

Cieszę się, że tu jestem, na pewno szybko mnie nie wygonicie

Co do samych zawodów - pojechałam tak jak było w założeniu - orientacyjnie. Zajęłam piąte miejsce i z niego się cieszę, ponieważ odnalazłam na scenie coś jeszcze. Pewność, że chcę iść w ten sport głębiej. Na pewno nie poprzestanę na jednym razie.
Teraz mam w planach zająć się budowaniem solidnej muskulatury bo tego jak widać brakuje najbardziej. Także drogie Panie - będzie masa

Ale póki co muszę odespać całe to szaleństwo ściskam Was wszystkie, dobranoc



Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-09-22 17:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ei, nie miałyśmy się chyba okazji poznać, ale moje ogromne gratulacje

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Mis, jeszcze nie, ale mam nadzieję, że to się zmieni Wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 330 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7295
Nogi do nieba! Piękna! Droga na scenę w 12 tygodni... godne wielkiego podziwu (: Świetnie wyglądasz, powodzenia w masowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Duży postęp zrobiłaś
Gratuluję, no i powodzenia w masowaniu skoro do 2014 tyle udało Ci się wypracować, to do 2015 będzie rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Rajjjjjjjjuuuuuu ale nogi
Ale nie tylko nogi Masz dobre proporcje, ładną buzię, ładne wszystko.
Ogromne gratulacje debiutu na scenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Ei, piękna jesteś!
I w czerni wyglądasz zjawiskowo.

Masuj, działaj dalej - podstawę masz taką, że za rok-dwa na scenie będziesz królować
Fajnie, że złapałaś bakcyla i bardzo miło było Cię poznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Ei gratuluję i... Przyjmuję wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Gratulacje! Super, że złapałaś bakcyla
Będę śledzić dalsze zmagania i starty

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Progress

Następny temat

wegetarianka potrzebuje pomocy przy redukcji

WHEY premium