SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eiszeit/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Witam Drogie Panie, na początek Wesołych Świąt

Na forum jestem od pewnego czasu, jednakże postanowiłam usunąć stare, pechowe konto i założyć nowe, na którym to godnie, szczerze i wytrwale mam zamiar dążyć do sylwetki fitnessowej. Chcę jechać na zawody i wiem, że na nie pojadę, grunt to samozaparcie i wiara w siebie. Ponawiam ankietę i zdjęcia.

Wiek : 19
Waga : 72
Wzrost : 180
Obwód w biuście(1) : 90
Obwód pod biustem : 79
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 71
Obwód na wysokości pępka : 80
Obwód bioder (3): 96
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód łydki : 37
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : ramiona
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) treniingi siłowe 3 razy w tygodniu, bieganie 3 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane, ryż na mleku
Co lubisz jeść na obiad : Wołowina, kurczak, ryby, dużo warzyw, makaron ziemniaki lub ryż
Co jako przekąskę : jabłko
Co jako deser : naleśniki, placki
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: średnio
czy bierzesz tabletki hormonalne: stosuję antykoncepcję hormonalną (z nakazu lekarza - regulacja okresu)
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: jak wyżej
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieg, fitnessy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA, Whey, L-karnityna, wcześniej ThermoSpeed
Stosowane wcześniej diety : Duuuużo złych rzeczy

Mój trening (Ponawiam tydzień z trzema obwodami, czuję, że mi się przyda)

Trening A - Wznosy nóg z leżenia
Wspięcia na palce obunóż
Przysiady klasyczne
Wspięcia na ławkę
Wznosy z opadu
Pompki klasyczne
Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia
Pompki tricepsowe

Trening B - Plank max czas
- Martwy ciąg
- Wykroki
- Wiosłowanie hantelką
- Wyciskanie na klatkę leżąc na piłce
- Wyciskanie stojąc na barki
- Uginanie przedramion
- Wyciskanie francuskie

Każde ćwiczenie x15, plus zwiększenie czasu planka i dokładanie pompek. W dni nietreningowe biegam, bardziej rekreacyjnie, 20-30 minut.

Micha z dzisiaj, Święta, nie Święta, sylwetka na serniczku się raczej nie wyrobi

Drogie Panie...masowanie Po swoich przemyśleniach, oraz za radą Martuccy, zeszłam z IF'a i karmię mięśniastą bestię którą pragnę się stać. Plan jest taki, żeby dokładać stopniowo do miski, co tydzieć 200 kcal i obserwować. Bilans zerowy to 2300 więc będę kombinować.
Mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony zajrzy, a jeśli będzie trzeba to wspomoże radą













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Nie było mnie i póki co ta tendencja się utrzyma. Dziennik zawieszam przez wzgląd na dezorganizację życia i brak czasu, jednak treningów nie zaprzestaję i nadal działam. Wszystkim dopingującym Ladies dziękuję i życzę powodzenia w dalszych zmaganiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Dzisiaj trening siłowy, trzy obwody, ogólnie byłam zadowolona po, brakowało już ruchu od tych kilku dni. Dieta następująco:
Wpadła jeszcze jedna babeczka wysokobiałkowa z przepisu potreningu http://potreningu.pl/diety/posilki/861/pieczone-serniczki-light-15-sztuk 
Jedna ma około 100 kcal, przynajmniej u mnie, przepis polecam :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Dzień dobry Ladies
Przy śniadaniu, przed bieganiem...i naszła mnie pewna refleksja, w zasadzie może nazwę to pytaniem.
Otóż kombinuję, czy nie przesunąć aero w dni z treningiem siłowym, i robić krótką sesję, np. 20 minut na rowerku, a w dni takie jak ten po prostu się regenerować. Czy nie ma to większego znaczenia i moje udziwnianie jest pozbawione logicznego sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ne licz warzyw do miski.
Za dużo nabiału, zaleca się by ograniczyć do porcji dziennie tj 150 g.
Prochu tez widzę dużo u Ciebie. Wybieraj mięsko, strączki, podroby proch w oststeczności. Takie prawdziwe jedzenie syci dłuzej


Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-04-23 11:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Dziękuję za odpowiedź Ja mięsa jem dość sporo, o strączki muszę się właśnie postarać bo ostatnio mi jakoś z nimi nie po drodze...do nabiału zaliczamy też mleko czy nie tak? A tego wiem, że wypijam dużo za dużo
Proch radziłabyś zostawić tylko po treningu? Jak wracam do domu to porcja odżywki mi się przydaje, dodaję ją też do śniadania, ale z tego bez problemu mogę zrezygnować.

A i co do biegania...uczniaki wyszły na bieżnię, ciepło, ładnie...nauczyciele średnio tolerują przeskoczenie przez płot i naginanie tuż obok sprawdzianów na 1000 m Będę musiała zatroszczyć się o inną formę aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No raczej, że zaliczamy

Proch - jeżeli nie musisz, nie jesz wcale. Wykorzystuj go w takich sytuacjach, gdy nie możesz zjeść normalnego posiłku.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Hej Ruda, dzięki za odpowiedź
No dobrze...to od dzisiaj mleko na poziomie 150 g.
Czyli jeżeli dam radę utrzymać białko na 150g jak założyłam w rozkładzie, to po treningu prochu nie pić nawet z wodą, tak? W sumie mięsożerna jestem, to mogę więcej szamać

Zastanawiam się tylko jak rozwiązać sprawę z aerobami. Rowerek 30 minut na siłowni będzie dobrym rozwiązaniem? Na interwały nie jestem gotowa tlenowo jak sądzę, jak wejdę na rzeźbę/redukcję to powalczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Mozesz pić z mlekiem, oby weszło " w miskę". Jak nie musisz prochu, to wybierz normalne jedzenie - na pewno będzie bardziej wartościowe.

Po treningu aero możesz, a co robisz w dni nietreningowe?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Ok, zobaczę jak mi będzie wychodziło białko bez prochu. Jak dobrze, to proszki tylko w weekendy (praca od 10 do 22 )

Właśnie działałam tak, że poniedziałek środa piątek siłowy, a wtorek czwartek sobota bieganie na bieżni na świeżym powietrzu. Ale teraz mi bieżni skąpią przez lekcje na dworze i myślę, czy nie zamienić tego biegania na rowerek stacjonarny lub bieżnię elektryczną, za którą, nie będę ukrywać, średnio przepadam.
Drugą opcją jest dodanie aero po siłowym, tylko...co wtedy w DNT? Nad tym właśnie usilnie się zastanawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
W DNT wyjdż na rower, weź skakankę, idć pobiegać w terenie, wybierz basen - nie musisz chyba po szkolnej bieżni zasuwać?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19271
Nie muszę, ale bardzo mi się spodobało...może wykombinuję jakąś fajną trasę na bieganie Rower...jeszcze komunijny, ale zawsze mogę podkraść Mamie. Skakanka brzmi mega, zawsze lubiłam sobie poskakać, ale to wystarczy? Chociaż z tego co pamiętam, za dzieciaka potrafiło solidnie zmęczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Progress

Następny temat

wegetarianka potrzebuje pomocy przy redukcji

Wiecej