SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eiszeit/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
zrobisz jak bedziesz chciala ale miej na uwadze ze poza forma i silownia sa inne wazniejsze aspekty zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Wiem Eve, wiem. To znów moja zbyt duża ambicja i zdaję sobie z tego sprawę z całą odpowiedzialnością. Mimo wszystko, jeśli się nie poprawi i będę musiała - odpuszczę. Przynajmniej na jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No daj spokój. Przerwa do zagojenie. Bez dyskusji.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
. niechcący wysłałam odpowiedź, przepraszam zabałaganienie

Zmieniony przez - Franii w dniu 2014-08-05 06:33:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rzuć szczegółowy update na priv. Na ostatnich zdjęciach wyglądało to nieźle
Pamiętaj, że to Twoje pierwsze zawody i traktuj je jako rozeznanie. Nigdy przed nikim nie ukrywałam, że robienie formy bez (delikatnie mówiąc) dopalaczy wymaga spełnienia wielu warunków i nie jest to np. trening-zbierak kilku ćwiczeń na daną partię plus jakieś aero. Tego się nie robi w pół roku, na osiągnięcie maks. swoich możliwości fizjologicznych kobieta spełniając takie warunki ma ok. 2 lata - 2 lata ciągłego progresu, bo technik jego osiągania jest multum, spisując je, dałoby się książkami wiele półek bibliotecznych zapełnić. O tym mówią otwarcie świetne trenerki (żeby nie było, że nie wiedzą, o czym mówią: można jw spotkać na m.in. steroids.com )

Jedź na zawody i po prostu sprawdź, czy bycie z drugiej strony sceny w ogóle jest tym czymś, co Ci się podoba. Kiedyś mieszkałam w akademiku z zawodniczką akrobatyki sportowej - na treningach skakała tak, że trenerowi gały wychodziły, na zawodach, hmmm... O wiele, wiele gorzej. Pomimo, że jako juniorka była w czołówce PL, to jako dorosła kobieta tego nie lubiła, śmiałyśmy się nawet, że odkryła inny wymiar sportu niż szybowanie powyżej widowni z pół gołą pupą
Zabawy z własnym zdrowiem przed osiągnięciem "peak-u" są po prostu głupie i tak naprawdę są wyrazem braku rozsądku trenera, więc proszę mi tu nie jechać po mojej ambicji

BTW, już Ci pisałam, że masz kilka kart przetargowych, których nie da się kupić nawet biorąc kredyt na kilkadziesiąt tysięcy

Jakkolwiek wypadniesz na zawodach, ja (i wiele innych osób) będę z Ciebie dumna

Zmieniony przez - Martucca w dniu 05/08/2014 08:48:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Dzięki Dziewczyny, macie rację. Nie ma co wyżej tyłka skakać. Poczekam, aż się zagoi bo lepiej robić na 100% po wygojeniu, niż na 50% machać i jeszcze bardziej niszczyć sobie zdrowie.

Marta, dziękuję za te słowa, naprawdę sporo to dla mnie znaczy, bo też nie chcę za nic przynieść Tobie, ani innym wstydu Jutro postaram się o zdjęcia, chociaż teraz przypominam małą banieczkę, naszłam wodą jak gąbka.



Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-08-05 09:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Przeczytałam o zawodach i przeleciałam cały Twój dziennik od początku:) Walczysz jak lwica!! Trzymam kciuki i podglądam cały czas. Mam nadzieje, ze już niebawem fotki porównawcze wrzucisz, żeby motywować spacerowiczów:) Powoli zaczynam dorastać do tematu... ale najpierw moje cele na ten rok, od września zmiany.

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
05.08.2014
DNT


Dzisiaj kolejna wizyta w szpitalu, kolejne kolejki i kolejne dreny. Coś nie goi się jak powinno więc jeszcze kilka razy zawitam do przybytku miejskiego szpitala. Lekarz na SORze przepisał mi zły antybiotyk - po operacji kardiochirurgicznej nie mogę przyjmować niektórych leków, lecz kogo to obchodzi - przez co wszystko się rozjątrzyło, dostałam mdłości a krew zaczęła krzepnąć nie tak jak powinna. Efektem były odrętwiałe ręce i mocne zawroty. Na szczęście teraz trafiłam na normalnego lekarza, przepisał inne leki i mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mu się wyprowadzić mnie na prostą.
Po lekach przeciwbólowych cały czas jestem senna, ale przynajmniej nie zwijam się w kącie

Miska:

- Warzywa - papryka, cebula
- Płyny - kawa czarna x2

Suplementacja:

- Castagnus, witamina D, Whey, magnez, wapń, tran.
- HerbalEnergy Trec
- Clenburexin

- Ciprinol
- Ketonal

Spawareczk, dziękuję.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zetnij 10g z tłuszczu

I nie szalej treningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
06.08.2014
DNT


Czuję się lepiej Mam trochę zalatany dzień, u mnie remont i muszę się tymczasowo przeprowadzić. Wpadło mi trochę malin pomiędzy kursami. Czuję, że w poniedziałek wrócę już do życia

Miska:

- Płyny - kawa czarna x3

Suplementacja:

- Castagnus, witamina D, Whey, magnez, wapń, tran.
- HerbalTrec Energy
- Clenburexin
- Ciprinol

Marta, od jutra tnę tłuszcze. No i się nie ruszam W związku z całą tą sytuacją, od poniedziałku powtarzam tę fazę, czy lecę nowym planem?





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Progress

Następny temat

wegetarianka potrzebuje pomocy przy redukcji

WHEY premium