SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eiszeit/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja tam nie wiem, czy taka szczęśliwa będziesz na tym ładowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Marta, powiedz dlaczego Zawczasu przygotuję się psychicznie

18.09.2014
DNT


Odwadnianie

Dzisiaj latam od rana za sprawami organizacyjnymi. Zrobiłam badania, jutro jadę do lekarza po zaświadczenie. Zaliczyłam wizytę u kosmetyczki, nieco się zreleksowałam i zaraz lecę do pracy. Powoli zaczynam czuć, że to już już... Noc rwana, bo ciągle budziłam się do toalety, no i nad ranem obudził mnie ból nóg. Trochę się pokręciłam ale ze spania nici, przynajmniej teraz dały mi spokój.
Dieta tak samo jak wczoraj, ogórki i jajka, za leniwa jestem, żeby cokolwiek zmieniać

Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-09-18 14:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
19.09.2014
Odwadnianie

Dzisiaj miał być trening, ale dzień się nie złożył. Poleciałam do lekarza, mam zaświadczenie Sukienkę odebrałam...wszystko mam dopięte na ostatni guzik. Jutro z rana pierwsza próba bronzera, dzisiaj jeszcze zmniejszę obwód majtek, bo trochę mi zlatują

Miska: Jak wczoraj, tylko zamiast sadzonych jajecznica, zawsze łatwiej wchodzi.

Marta, jak jest z rozkładem B i T na ładowanie? Próbnie ułożyłam coś takiego na jutro:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Chiki, Anchy, dziękuję

Ja już brązowa, czas w drogę Odezwę się po wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
powodzenia
i czekamy na fotorelacje. OBSZERNĄ

Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-09-20 12:43:32

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
aaaaaaaaaaaaaaa... trzymam kciukasy, czekam na relację! Cycki w górę i do przodu

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj znak, jak się w hotelu zakotwiczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Jestem prawie 6 godzin jazdy ale lokum mam 10 minut od miejsca zawodów Idę pod prysznic i czeka mnie nakładanie bronzera po raz kolejny.
Dzięki Dziewczyny, relacja będzie na bank

Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-09-20 19:44:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Progress

Następny temat

wegetarianka potrzebuje pomocy przy redukcji

WHEY premium