SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eiszeit/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja Tobie nie odpowiem na pytanie, jak wiele możesz osiągnąć. Rób, co możesz i sama zobaczysz, jak daleko zajedziesz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Też myślę, że będzie to najlepsze rozwiązanie Tak jak Marta powiedziała, żeby nie było rozczarowań nie będę się sztywno nastawiać, ale dam z siebie 110% i doszlifuję wszystko, co się da
Dzięki za wsparcie Ruda, to równie ważne jak dieta i zapyerdzielanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Micha z dzisiaj.
Płyny - dwie kawy czarne, herbata z cytryną.
Omlety na płatkach górskich rozwalają się jak jasna cholera, ale smakują równie dobrze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Dziś przymusowy dzień bez treningu siłowego, nagła...zamiana zmian w pracy.
Miskę wrzucam, jak zwykle świadczy o moim myśleniu nad wyraz Stawiałam, że dzisiejsza podaż białka będzie nazbyt mała, a potem przepadziwiec rzucił się na wołową girę i o Nabiał trzymam, za dużo węgli prostych, jutro będzie lepiej. Staram się dojść do 2400, ale póki co chwiejnie wychodzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Aktywność - 30 minut biegu, solidnie, do wyplucia płuc
Płyny - Dwie kawy czarne, herbata z cytryną.
Miska z dzisiaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Witam Ladies,

Aktywność - Trening siłowy ok 50 minut.
Najpierw powtórzenia, potem obciążenie.

1. Wznosy nóg z leżenia.
15/15/15/15
2. Wspięcia na palce obunóż.
15/16 15/16 15/16 15/16
3. Przysiady klasyczne z hantlami.
12/16 12/16 12/16 15/16
4. Wspięcia na ławkę z hantlami.
12/16 12/16 12/16 12/16
5. Wznosy z opadu.
15/15/15/15
6. Pompki klasyczne.
15/15/15/20
7. Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia.
12/10 12/10 12/10 12/10
8. Pompki tricepsowe.
15/15/15/20

Ogólnie o dzisiejszym treningu - ciężki. Zwiększona ilość obwodów dała się odczuć wyraźnie, szczególnie w nogach przy wspięciach, ostatnia seria była ciężka. Uwaga do pompek - powoli przestawiam się na męskie, pierwsze dwie serie w ten sposób, trzecia kończona damskimi i czwarta - damskie. W przysiadzie czuję, że mogę wziąć większy ciężar, dlatego dołożę w następnym treningu. Góra standardowo słabsza, będę musiała nad tym popracować.

Miska z dzisiaj:
Warzywa - cebula, papryka
Płyny - Kawa czarna, herbata z cytryną

Jestem najedzona nad wyraz, ale tylko do około 21...wtedy jakaś osobliwa, głodna bestia szarpie mnie od środka z pełnym oburzenia jękiem "jedz, jesteś na masie" Jednak w ciągu dnia czuję się pełna, Rodzice ze zgrozą spoglądają na wielkość moich porcji, a mi szczerze powiedziawszy nie chce się im już tłumaczyć o co właściwie chodzi.
W ramach małego spamu serdeczne gratulacje wszystkim Paniom występującym na wczorajszych zawodach, czapki z głów, patrzyłam ze śliną na brodzie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kiedy pomiary?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eiszeit
To co piszesz jest logiczne i zdaję sobie sprawę, że ich poziom wytrenowania pomaga im w "powrocie do formy", ale to oznacza, że ja powinnam sobie odpuścić?


Nie, nie, nie. Po prostu uczulam, że masz zamkniętą drogę do pewnych ćwiczeń i metod intensyfikacji. Nie tylko chodzi tu o trening klatki piersiowej
Nie mówię, że nie zbudujsz sylwetki - da się - działając z głową, dobierając ćwiczenia i komponując trenigi tak, aby zminimalizować ryzyko zwapnienia (capsular contracture) implantów, co niestety, u niektórych zawodniczek jest widoczne.


Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Witaj Ruda, pomiary będą w następny poniedziałek.
Martucco, uspokoiłaś mnie Też odrobinę obawiam się widoczności implantów, tego mało estetycznego łuku u góry jak ja to określam. No ale kontroluję je i mam nadzieję, że sobie nie zaszkodzę.
Dzięki, dam z siebie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Aktywność - wyczynowe pisanie na klawiaturze komputera przez pół dnia. Dzisiaj bez biegania, deadline mnie goni i ani myśli odsapnąć, większość czasu przed pracą poświęciłam na pisanie z małym przerwami na posiłki
Miska:
Warzywa - cebula
Płyny - kawa czarna, herbata z cytryną
Mam wrażenie, że jem za dużo węgli. Jutro idę kupić masło klarowane/olej kokosowy i zacznę podbijać tłuszczami kaloryczność, bo tych wychodzi mi zazwyczaj za mało. Trochę waha mi się ten bilans, drogie Ladies, możecie pomóc mi utrzymać go ryzach? Byłabym wdzięczna za wskazówki odnośnie rozkładu.









Zmieniony przez - Eiszeit w dniu 2014-04-29 15:48:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Progress

Następny temat

wegetarianka potrzebuje pomocy przy redukcji

WHEY premium