SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eiszeit/DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Gratulacje z ukrycia podglądałem
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Gratuluje debitu i takiej przemiany w 12 tygodni, czapki z glow , trzymam kciuki za masowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Bardzo dziękuję wszystkim za tak miłe słowa. Sukcesywnie sprawiacie, że rosną mi skrzydła

Dzisiaj świętuję dwudzieste urodziny...w łóżku Choróbsko mnie rozłożyło, akurat na ten dzień. Nic to, spijam herbatę z krwawą książką w ręku i mam nadzieję, że do poniedziałku powrócę do żywych.

Anchy, trzymam za słowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ei to w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Choróbsko to mam nadzieję, że chwilowe, ale pewnie emocje i stres puściły. Bardzo się cieszę, że pojechałaś, zobaczyłaś jak takie zawody wyglądają. Świetny debiut i teraz tylko czekam na Twoje dalsze poczynania i coś czuję, że będę musiała zbierać szczękę z podłogi.
A wiem, że nie odpuścisz, bo zodiakalne wagi już tak mają

Teraz odpocznij, ale pamiętaj te wszystkie pozytywne emocje, które Ci towarzyszyły podczas przygotowań i samych startów a potem wracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Pieknie wygladalas .Gratuluje Eiszeit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
No to najlepszego i zdrowia.

PS. Jak ja wydawałam Ci się opanowana, to powinnam dostać oskara za najlepsze ukrywanie zdenerwowania. I bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać (-:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wreszcie mogę wam pogratulować wyjścia na scenę dobra robota no i wszystkiego najlepszego

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Eis gratuluje odwagi, uporu, wytrwałości! 12 tygodni to niewiele, a Ty w ym czasie zrbas bardzo duzo!
W niedziele nie mogłam oderwać oczu od Twoich dlugich nóg. I jak Esther juz napisała, pięknie Ci w czarnym. Kiedy wyszlas na scenę w sukni, wgkadalas rewelacyjnie. I ta pewność siebie na scenie, a to przecież dopiero początek. Trzymał kciuki za masę i kolejne starty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4982
Gratulacje, jesteś piękna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Wow.....kawalek dobre roboty odwalilas.Gratuluje ci z calego serca.Jestes mlodziutka i jeszcze wiele przed toba.Szacunek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Progress

Następny temat

wegetarianka potrzebuje pomocy przy redukcji

WHEY premium