SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
ja na trening 5tek (piątek) czekam, mam już opracowany system, podłoże pod nogi taki element i podpierać się będę jedną nogą i zależnie od ruchu rąk delikatnie będę prostował nogę.

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
***DZIEŃ 88***
PODSUMOWANIE:


INTERWAŁY

- w zeszłym tygodniu 2 treningi interwałowe (6interwałów 10->50)
W tygodniu mam zamiar wykonywać 2-3 treningi interwałowe, będą to dni wolne od treningu, dzisiaj jest nowy tydzień interwałów - dziś wykonałem już 7. Co tydzień zwiększam o 1 interwał aż dojdę do 25min.


Dzisiaj po 5 interwałach nie miałem sił w nogach aby wykonać 2 następne, ale uporałem się z tym. Dużym plusem Hiit'a jest czas wykonania. Średnio dojście na miejsce biegania, wykonanie rozgrzewki 2min truchtu przed i po treningu oraz dojście do domu = 30min







Sońke zabrałem ze sobą



po kąpieli
Trochę za dużo tego psa, jeszcze ktoś napisze że psa odchudzam..



Podkoszulka po 7 interwałach



''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
OGIEŃ, Hiszpania 0:0 ze Szwajcarią





HISZPANIA 0:1 SZWAJCARIA

ale jaja

Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-06-16 17:58:45

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
niby fajnie że Szwajcaria wygrała ale przez nią utopiłem zakład i straciłem trochę siana. A na dodatek pokazuje to jak słabą mamy reprezentację.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
bubel, gdyby Polacy murowali się 95:30 minuty to byśmy ugrali remis na pewno, więc nie ma co porównywać . My wyszliśmy do tego meczu z nastawieniem, że chcemy pograć w piłkę, postrzelać na bramę przeciwnika, a nie jak Szwajcarzy - murujemy panowie murujemy póki nam cementu starcza. No i cementu im starczyło na prawie 96 minut gry, ale taki antyfutbol we Włoskim stylu efektownością dupy nie urywa na pewno .

Zmieniony przez - Kriksos w dniu 2010-06-16 18:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
przecież polacy murowali dostęp do bramki przez 91minut, czy na pewno oglądaliśmy ten sam mecz ? Poza tym polska piłka będzie dobra gdy poprawi się system szkolenia młodzieży, szkółki piłkarskie, ja w cud nie wierze - Lato wypad za drzwi.

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I dobrze, liczy sie konsekwencja w realizowaniu planu, murowac bramke i czekac na okazje i to sie udalo Szwajcarom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
tak, tak w koncu troche emocji na tym Mundialu

wiadomo kazdy by chcial popatrzyc na finezyjna gre, ale koniec koncow liczy sie wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ja się cieszę z takiego obrotu spraw, ponieważ druga kolejka będzie ciekawsza, a dlaczego?

Bo wszystkie gwiazdeczki (nie mówię tylko o Hiszpanii) poprzyjeżdżały na mundial i myślą że "samo się wygra", a tu jednak ci słabsi walczą, nieważne jak - ważne że skutecznie, można spekulować co do piękna takiej gry - ale tu liczą się suche fakty a nie finezja niestety



śmiać mi się chciało jak usprawiedliwiali Christiano Ronaldo : /"to jest zawodnik który musi mieć miejsce na boisku do grania na sój sposób, tylko wtedy może ukazać swój geniusz, tutaj niestety takiego miejsca nie miał" (mowa o meczu portugalii) - bullshit.
Geniusz zawodnika objawia się kiedy niezależnie od warunków potrafi zagrać piękną, skuteczną piłkę, a nie że "on musi mieć miejsce".

A tak nawiasem straszna szkoda ze Zidane skończył karierę

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-06-16 20:20:34

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
***DZIEŃ 90***
PODSUMOWANIE:


10B

1.Wyciskanie hantli skos 15/19/23/25kg
2.Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia (do mostka) 25/32/35/40kg
3.Pompki w podporze tyłem (triceps) 25/29/35/40kg
4.Wiosłowanie sztangą 37/47/54/60kg
5.Unoszenie tułowia z opadu 19/25/27/31kg
6.Przysiady wykroczne 30/40/45/50kg
7.Uginanie ramion z hantlami 9/11/13/15kg
8.Spięcia siedząc (łydki) max powt.
9.brzuch max powt.
6min elipsy i 9min rowerku

10tki – 2serie rozgrzewkowe + 4serie główne:
Progresja 60%CR - 80%CR - 90%CR - 100%CR (10-10-7-10powt.)

Łącznie trening trwał 105min, nie mogę zmieścić się w 70-75min
Opanowałem podciąganie na drążku i nie będzie mi już sprawiało problemu, pomagam sobie jedną nogą, dzisiaj przeprowadziłem 2 serie w ramach rozgrzania pleców, jest dobrze


Posiłek po treningu




Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-06-17 17:40:28

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

WHEY premium